Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelenthet?...

Szerintetek mit jelenthet? Hogy deríthetném ki valóban így van-e?

Figyelt kérdés
A volt párom azt mondta talán még mindíg szeret.Ő csalt meg én hagytam el,van egy közös kisfiúnk.Igazából nem tudom hogy szivatni akar vagy tényleg így gondolja.
2011. júl. 28. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy csak bepánikolt a magánytól, és szeretné ha újra érezné a biztonságot melletted..Vagy tényleg megbánta amit tett.. Mindenesetre ne add be könnyen a derekadot.
2011. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban,nem bízom már benne nagyon megbántott.Amúgy tudtommal együtt van a csajjal akivel megcsalt.
2011. júl. 28. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
HA együtt van egy másik növel, te nem akarsz vele újra összejönni, akkor minek érdekel, hogy miért mond ilyeneket neked? NE foglalkozz vele és el van intézve a dolog.
2011. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem foglalkozni vele,mert még én is szeretem...
2011. júl. 28. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt, utána elhagyott, ezen kivül most a jelenlegi párját is megcsalná veled - egy ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni, mert megváltozni nem fog, ilyen gerinctelen szemét marad, csak kihasznál.


Küldd el a fenébe, próbáld elfelejteni és keress inkább egy rendes valakit magadnak.

2011. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!