Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi miért vallja...

A legtöbb férfi miért vallja azt, hogy a nő dolga a szülés?

Figyelt kérdés
Nemrég olvasott barátnőm egy cikket,hogy 10 férfiből 8 azt vallotta,hogy a nőnek csak szülnie kéne és semmi mást csinálnia. Nem ők szenvedik végig az egész dolgot, akkor milyen jogon mondanak ilyet?
2012. aug. 11. 15:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Talán mert ők nem tudnak szülni?!
2012. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 tetro ***** válasza:
88%
Szerintem azzal nehéz vitatkozni, hogy a nő dolga a szülés... Persze lehet egyszer ez is másképp lesz. :D
2012. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

de rossz a felfogásod.

CSAK-ot írtam. Tanulj meg szöveget értelmezni.

2012. aug. 11. 15:49
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

a nap leghülyébb kérdése. de tényleg

mégis ki más feladata lenne a szülés a nőkön kívül? :D

2012. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Mátyás3 ***** válasza:
88%
Miért kedves Kérdező szerinted kinek a dolga szülés mégis?
2012. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Na oké, ha ennyire hülyék vagytok:


hogy a nőnek CSAK szülnie kéne és SEMMI mást csinálnia.

tehát ne legyen munkája, karrierje ilyesmire gondoltak a cikkben.

2012. aug. 11. 15:51
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésed első fele ellentmond a másodiknak. Most a CSAK a baj, vagy hogy a nő szenvedi végig? Nem igazán értem, mi a kérdés. Azt viszont továbbra is fenntartom, hogy egy férfi szinte minden mást meg tud csinálni a világon, de gyereket szülni nem...
2012. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
De ezt most tényleg nem értem, ha van mellette munkája, karrierje, akkor nem szenvedik végig a szülést?
2012. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Most ezt úgy kérdezed, mintha egy átlag nő végigszülné az életét.


Én, ha tehetném, egymás után szülném a gyerekeket, de hát ez a mai világban nem igazán megvalósítható, ha nem akarok szerepelni a fókuszban.


Feltételezem, neked még nincsen gyereked, akkor nem érdekelne, milyen jogon mondanak ilyeneket, hidd el, az a nő, aki szült és szeretne még gyereket, nem az újabb szülés miatt mond le a babáról. (ha lemond)

2012. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy szüljön vagy 3-4 gyereket, szenvedje végig a szülést 3-4x és ennyiből álljon az élete, ne vállaljon munkát,ne legyen karrierje,ne járjon egyetemre, legyen otthon,mint háztartásbeli.
2012. aug. 11. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!