Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi miért vallja...

A legtöbb férfi miért vallja azt, hogy a nő dolga a szülés?

Figyelt kérdés
Nemrég olvasott barátnőm egy cikket,hogy 10 férfiből 8 azt vallotta,hogy a nőnek csak szülnie kéne és semmi mást csinálnia. Nem ők szenvedik végig az egész dolgot, akkor milyen jogon mondanak ilyet?
2012. aug. 11. 15:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
44%

Gratulálol a sok idióta kommentelőnek akik hülyék magyarból de a kérdezőt lehurrogják.

A legtöbb férfi miért vallja azt, hogy a nő dolga a szülés? - azt jelenti, hogy a nő dolga kizárólag a szülés.


A legtöbb férfi miért vallja azt, hogy a szülés a nő dolga? - ez a kérdés jelentené azt amire ti reagáltatok.

2012. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

11-es


végre EGY értelmes ember, köszi.

2012. aug. 11. 15:59
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
Linkeld már be azt a cikket, mert ez így egy ordas csúsztatásnak tűnik. Ha nincs forrás, akkor meg miről beszélünk.
2012. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Megkérdezem majd barátnőmet hol olvasta és akkor linkelem.
2012. aug. 11. 16:02
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ezt vallja a legtöbb férfi? Érdekes, én a páromat az egyetemen ismertem meg, nem mondta, hogy most pedig azonnal iratkozzak ki és szüljek neki gyereket. Pont, hogy azon dolgozunk EGYÜTT már egy ideje, hogy megfelelő hátteret teremtsünk a majd későbbiekben érkező gyerekeknek.

Nagyon szomorú, ha tényleg vannak, akik így gondolják, de hát nem kötelező velük kapcsolatba kezdeni.

2012. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%
Büszkeség is közrejátszhat, hogy majd ők eltartanak minket és semmi más dolgunk ne legyen...azért mennyivel jobban hangzik egy férfinek hogy én tartom el a családom minthogy a gyerekem édesanyja dolgozik napi 12 órát...
2012. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Én értettem a kérdésed, jól van megfogalmazva, csak tudni kell szöveget értelmezni, nekem elsőre is sikerült. A kérdés lényege az volt, hogy sok férfi azt vallja, annak örül ha a nő csak gyereket szül és nem dolgozik, hanem htb lesz. (értsd: háztartásbeli)


Nekem van ismerősöm, aki a feleségétől kérte hogy hagyja abba a munkát és csak legyen háztartásbeli. Ezért:


1. Mire hazaért, mindig van főtt étel, a lakás tiszta

2. Ha mindketten dolgoznának, akkor hazaértük után kellene elkezdeni mosogatni, neki is be kéne segíteni, így meg hogy a feleség otthon van, mire hazaér, övék az idő, mehetnek moziba, sétálni, foglalkozhatnak a kicsivel

3. a feleség kevésbé ingerült szerinte, ha otthon csinosítgathatja a lakást ahelyett gürizne a munkahelyen.

4. a feleségnek jut ideje sportra, fodrászra, stb. stb.


Ehhez azért tudni kell, hogy az illető ismerősöm sokat keres, négy embernek is elegendőt, tehát megtehetik hogy így éljenek. Én férjem nem akarná hogy háztartásbeli legyek, mert:


1. nem tehetjük meg, az én keresetem is kell

2. (ezt sok férfi szintén így gondolja) a nő szellemileg jobb társ, ha szintén van életcélja a fincsi pörin túl is. Persze ez sarkos, de van benne valami.

2012. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó válasz az egyetlen, ami választ adott a kérdező kérdésére, konkrétan listázta, hogy esetleg a férfi miért örül ha asszony otthon marad, és nulláig pontozták.

Gratulálok, ostoba emberek! A szövegértelmezés sem megy, és az sem, hogy gondolkodjatok.

Kedves kérdező,

A nullára pontozott válaszban benne volt a válasz a kérdésedre, hogy a sok iq-betyár lepontozta, nem érdekes, elvégre olvasni sem tudnak rendesen.

2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

A kérdező kommentje:


Úgy értettem,hogy szüljön vagy 3-4 gyereket, szenvedje végig a szülést 3-4x és ennyiből álljon az élete, ne vállaljon munkát,ne legyen karrierje,ne járjon egyetemre, legyen otthon,mint háztartásbeli.


azt te sem gondolhatod komolyan, h ma Magyarországon a férfiak 80%-a egyenesen elvárja, h a felesége otthon legyen, egy fillért ne keressen és ő 8a férfi) majd eltartja a 3-4 közös gyerekükkel együtt? ezt a férfiak 10%-a sem bírná anyagilag, és akkor még ezzel sokat mondtam. ez itt nem Amerika és nem is a Született feleségek, maximum ott mennek így a dolgok, ott is csak a társadalom egy bizonyos rétegében. ha van is ilyen cikk, nyilvánvalóan komolytalan. Nem lehet egy 5-6 tagú családot egy keresetből eltartani ls ezt a férfiak is tudják. kétlem, h CSAK erre vágynának, mivel akkor az összes teher az ő nyakukba zúdulna hosszú évtizedeken át. hagyd ezt a feminista dumát és nézz körül a valóságban. annak van baj a fejével, aki ezt a (létező v nem létező (mindegy is) "cikket" komolyan veszi. itthon az terheli meg a házasságot/párkapcsolatot, ha egy nő elveszíti a munkáját és tartósan nem talál másikat, nem pedig az, hogy a férje/párja akarata ellenére munkát, karriert, önálló keresetet szeretne. és ez a 80%, ha nem több...

2012. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
61%

"persze, ne legyen munkám,vagyonom stb, ha a férjem meg megcsal, szeretőt tart ne tudjak elmenekülni főleg gyerekkel, teljesen rá legyek szorulva. neki lesz egy cselédje otthon meg egy kis nőcskéje máshol."


mia baj, miért gyűlölöd ennyire a férfiakat? vannak ilyenek, persze. de a nők között is vannak olyanok, akik csak kihasználják a férfit, pl a pénzéért vannak vele.


ettől még nem minden férfi szemét és akarja rabszolgaként tartani otthon a feleségét. nagyon szélsőséges nézeteket vallasz, ezzel nem lesz könnyű normális kapcsolatot kialakkítanod egy férfival sem. csak gyűlölheted őkjet messziről ahelyett, h egyet (egy nem "ilyet") szeretnél úgy igazán közelről.


amit írsz, vaskos általánosítás, egy megkeseredett nő szavai, aki szerint "minden férfi szemét". csak mert nem találod, amit keresel? vajon miért nem? talán a hozzáállásoddal van baj.


üdv, egy nem háztartásbeli nő, akinek sosem tiltották sem az egyetemet, sem a munkát

2012. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!