Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyítható az apakomplexus?...

Gyógyítható az apakomplexus? Hogyan?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Olvastam egy cikkben, hogy ez egyáltalán nem baj. Már régóta keresem, hogy idézni tudjak belőle, de azt sem tudom, melyik újságban volt. Ha valaki tudja, segítsen.


Egyébként ha boldog vagy az ilyen kapcsolatokban, miért gondolod, hogy ez probléma?

2012. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az apakomplexust egy pszichológussal lehet megoldani. olvastam itt, hogy nem foglalkozott éveken át az apa vele. na igen, sok váláskor a nő a gyermekét használja föl a férfi érzelmi sakkban tartására, erról szintén készült már tanulmány, ennek következtében az apa elhidegül a gyermekétől, ennek következtében akár külfödre megy, de javarészt elmegy abból a környezetből.

innen ered az, hogy nem sokat láttad, valószínű. akik értelmes ember módjára el tudnak válni , ott ez nem alakul ki, mert a gyermek jó léte az elsődleges.

szerintem, ahogy én látom.

2012. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
fel kell nőni, sokszor ez egy ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatban sikerül, csak utána meg rossz az öreg pasinak, hogy a nő elhagyja, mert már nincs rá szüksége
2012. aug. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!