Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a biztonságotok...

Ti mit tesztek a biztonságotok érdekében?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy ha otthon egyedül vagytok a lakásban, milyen "trükkötök van", hogy ne törjenek be stb. Mindig félek itthon egyedül. (panelban lakom egy zár van az ajtón az mindig zárva van, kívül gombkilincs van.
2012. aug. 12. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Öt ponton záródó biztonsági ajtóm van.


Egyszer betörtek, mert elfelejtettem bezárni. A helyszínelő rendőr mondta, hogy a drága cuccok helyett egyszerűbb egy szélcsengő az ajtó fölé.

2012. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A régi lakásunkban a fürdőszobaajtót nyitottam ki.

Így ha valaki be akart jönni, összeütközött a két ajtó és nem nyílt ki.


Most már kutyánk van, tőle aki bejön az ügyes, meg is érdemli :))

2012. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ha nem vagy egyedül, akkor is betörhetnek.

Panelba egyébként nem szeretnek betörni, közel vannak a szomszédok, könnyű lebukni. Pláne, ha valaki otthon van és elkezd üvöltözni.

2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem félek,mert az ajtómon kívül még 2ajtón kell átverekednie magát hogy elérjen hozzám.Ez meg rizikós.
2012. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is panelba élek de ilyenen még soha nem gondolkoztam. Mondjuk itt van vagy 50 panel tömb de még nem hallottam, hogy valahova betörtek.
2012. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a 3. válaszoló vagyok és közvetlenül a bejárati ajtóval szemben van a hálószobám, az meg közvetlenül a lépcsőre néz.

De így se félek, mert ha bejön valaki, az ki már nem megy a saját lábán.

2012. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bezárom az ajtót, nem igazán félek hogy bárki is betörne amíg bent vagyok.
2012. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy haveromhoz kétszer is betörtek, ezért felszívta magát. Ezermester féleség, így nekiállt barkácsolni. Szerzett egy zombiembert ábrázoló életnagyságú kartonlapot, ezt rászerelte egy szerkezetre, ami függőleges helyzetbe csapta. Rákötött az egészre egy hangszórót és egy reflektort. A hangszóró bekapcsolásra vérfagyasztó sikolyt/üvöltést játszott le.

Mindezt a bejárati ajtóra kötötte rá valahogy, annak az illetéktelen kinyitása kapcsolta be.


Két hónappal később bekapcsolt a rendszer, ő azonnal hívta a rendőröket. A betörőt a lépcső alján találták meg véresen, remegve. Ijedtében hanyatt esett és legurult a lépcsőn, közben a frász törte ki :)

2012. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Két kutyánk van, így én nem teszek semmit. Ha be akarnak jönni előbb úgyis a staffinkkal kell "megbeszélniük". Ha őt leszerelik a húsklopfolóhoz folyamodnék. Bár még sosem gondolkoztam ezen, hogy őszinte legyek.
2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kutyával.Az egyik utcába betörtek,ahol van két nagy kutya és a mentők vitték el a betörőt.
2012. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!