Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a biztonságotok...

Ti mit tesztek a biztonságotok érdekében?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy ha otthon egyedül vagytok a lakásban, milyen "trükkötök van", hogy ne törjenek be stb. Mindig félek itthon egyedül. (panelban lakom egy zár van az ajtón az mindig zárva van, kívül gombkilincs van.
2012. aug. 12. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mikor még a szüleimmel laktam én csak attól féltem, hogy megmérgezik a kutyáinkat, hogy betörhessenek.

Most már külön élek egy társasházban, van rács az ajtó előtt, de az ajtó nem biztonsági. Nem féltem eddig soha, most se félek, hogy beköltözött a földszintre egy cigány család, mert ha itt betörnek valahova az gondolom először olyan lakás lesz ahol nincs rács, se biztonsági ajtó. Ha az megvolt akkor elkezdek gondolkodni még valamin. Sokszor egyedül vagyunk itthon a gyerekkel, mert a férjem szórakozóhelyen dolgozik, de a kezem ügyébe készítette a muelát és a "bézbózütőt" (:

2012. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

társasházban élek, forgalmas környéken. 2 kapun kell túljutnia a kedves betörőnek, hogy közel kerülhessen az én bejárati ajtómhoz. maga az ajtó is elég biztonságos, igaz nem új, de van benne pár "berendezés", ami megnehezíti a gazfickók dolgát.

valahogy sosem fosok attól, h betörnek, mert ha így is tennék, akkor sem lennék nagyobb biztonságban. :) estére bezárkódunk, nappal, ha itthon vagyok eszembe sem jut félni, ha elmegyünk itthonról akkor is 3 zár őrzi a kis lakásunkat :D

lehet, hogy egyszer még megütöm emiatt a bokámat, de nem vagyok egy félős típus, és a veszélyérzetem 100-as skálán kb 10 :) mentem már bele durva szitukba, de megúsztam ép bőrrel. lehet, h pont az mentett meg, h nem a legrosszabbra gondoltam, hanem nyugodt voltam, és bíztam a jó végkimenetelben.

2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmi különöset.Van itt 3 kutya úgyhogy annyira nem kell félnem kivéve ha lemérgezik őket.Azért van nálam egy zseblámpa is amivel kivilágítok este ha a kutyáim túl sokáig ugatnak.Ha mégis valami baj történne akkor csakis az ökleimben bízhatnék
2012. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztonsági ajtó + egy emberevő házicica..
2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem panel, de tégla társasház. hát először is van egy mágneszáras, számkódos kapu. Már nem kulccsal nyílik. Én a 3. emeleten lakom a férjemmel és a szobakutyámmal :) Van egy biztonsági rács, plusz az ajtó. Aki a rácson átjut, az megérdemli a lakást is, bár csak albi. Minden emeleten van egy kutya. Igaz, nem veszélyesek, de jeleznek, gondolom, ha meghallja valaki éjjel, már nem mer bejönni, mert felverik a házat. már megismerem, hogy mikor ugat ismerősnek, mikor az utcán sétáló kutyáknak, vagy mikor idegennek. Nem félek, ha egyedül vagyok, nyáron nyitva az ajtó éjjel is, csak azért csukom be, mert a szomszéd kérdezés nélkül jön be.
2012. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!