Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan tovább?

Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

nekünk is van egy 2 éves lányunk illetve egy 13 hetes pocaklakó....

eddig egy vizsgálatra se vitt el és segített volna vigyázni a lányunkra

kétszer vitt be a városba de ugy vezett mint egy állat mert ö siet be kell érni e a munkahelyére ...többet nem kérem meg erre se

Mult héten kiakadt hogy haza akarok menni hazavitt kocsival de ugy felhúzta magát azon hogy 9 re haza szerettem volna érni hogy satufékezt a kanyarba ...hihetetlen

most is a sirás kerülget

nem hiszem el hogy ilyen a férjem....

de nem hogy segítőkészebb hanem kioktatóbb lett mikor mit csináljak, semmi nemt teszik neki amit csinálok és teszek......

padlón vagyok

mert ha a másik is megszületik akkor mi lesz


2012. aug. 14. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Terhesség előtt milyen volt?? Mert ez a fajta viselkedés nem egyik napról a másikra jön elő. Az ilyen viselkedés mindig is jelen van, csak sokan nem akarják észrevenni a nagy szerelemtől..
2012. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen volt a lányotok születése előtt is?

Igy ismerted meg?

2012. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem iylen volt mióta pár hónapja elörelépteték "elszabadult a pokol" talán nem tudja ott kiélni magát? nem dirigálhat ugy ahogy akar? és rajtam tölti ki?

de pl mondok egyett

tegnap délután a ygerekem emgevett egy csokit ami az övé volt

erre mit kaptam ? este 8 tol 10 ig üvöltött vagdalkozott hogy milyen vagyok hogy megeszik a csokiját....szoval....és ez még az enyhébbik este

nem tom hogy álljak hozzá

mi a legjobb megoldás erre , mert már lassan félve fekszem le és kelek fel

2012. aug. 14. 12:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Te hogyan reagálsz ezekre a dolgaira? Próbálj pont ellenkezőleg, mint ahogy eddig tetted. Ha bármilyen reakció hatástalan nála, akkor egy nagyon komoly beszélgetés kellene, de gondolom meg sem hallgatna, lehurrogna, hogy minek gyártasz problémákat.
2012. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati terépiát próbáljátok meg.

Szerintem valami kimondatlan dolog zavarja,bántja őt.

Próbáljátok meg először higgadtan megbeszélni-ez nagyban tőle függ,hogy akarja-e-és ha nem megy,mehet a terápia.


Remélem minden rendbe jön,sok sikert és türelmet!

2012. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
végighallgatom az üvöltését mást nem tehetek nem akrok hangosan vitázni merrt igy is látom a lányomon hogy fél
2012. aug. 14. 12:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Az pont jó, ha te nem kiabálsz. Este ültesd le és kérdezd meg tőle, hogy szerinte te boldog vagy-e mellette? Hogy mikor még csak tervezgette a gyerekeit, akkor ilyen gyerekkort szánt nekik? Miért hiszi azt, hogy a világ csak róla szól? Miért nem látja meg a saját tündéri kislányán, hogy fél? Aztán mondd, hogy ne válaszoljon, csak gondolkodjon el ezen. Aztán mintha mi sem történt volna, tedd tovább a dolgodat. Ha van egy csöppnyi érzelmi intelligenciája, talán változik valami. Bár ez a viselkedés nem erre utal, de egy próbát megér.
2012. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kiprobálom!!!!


Mert ez igy em mehet tovább se nekem se a lányomnak nem jo se a kicsi magzatomnak...

csak azért mert valakit elöreléptettek az nem azt jelenti hogy egyenes arányba áll a Bunkosággal tahósággal

2012. aug. 14. 12:22
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Meg kérdezhetem minek vállaltál egy ilyen embernek még egy gyereket?
2012. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, még annyi, hogy próbáld néhány mondatban megfogalmazni a gondjaidat, a pasik nem igazán bírják a hosszas lelkizést. Gyorsan gondold ki a legfontosabbakat, esetleg le is firkanthatod magadnak, aztán próbálj nem gondolkodni tovább a problémákon. Utána már azon gondolkodj, mit adsz a picire délután, hogy szépen süt a nap, csak a jó dolgokat vedd észre. Este egy rövid felsorolás, apuka majd morfondírozik, ha akar. Sok sikert és boldog babavárást! :)
2012. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!