Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nő vagyok, és alkoholi...

24 éves nő vagyok, és alkoholista. Tovább lent. Elolvasnád?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött,hogy a nagy szerelmemmel szakítottunk,és kirúgtak a munkahelyemről. Azóta szerelmes lettem másba,az életem kezd helyrejönni(tanulok, dolgozom) és mégsem tudom magam elengedni alkohol nélkül. Napi szinten iszom,ha nem is a részegségig,de annyit, hogy el tudjak lazulni :( ráadásul nő vagyok,ami miatt gázabb az egész... A környezetem nem veszi észre, mert abszolút nem látszik rajtam,ha ittam. Ki szeretnék mászni ebből a gödörből, van valami tippetek? (pszichológust, és anonim szövetségeket mellőznék,ha lehet)
2012. aug. 7. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Pedig pszichológus a megoldás.

Mégis hogy akarsz meggyógyulni, ha nem pszichoterápiával?

Az alkoholizmus betegség, és lelki alapon keletkezett betegség, pszichológushoz kell menned.

2012. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
53%
Úgy úgy, pszichológus segítsége nélkül lehetetlen...
2012. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Hmmm... en rossz tarsasag miatt kezdtem el inni, de hal'Istennek idobe le tudtam allni.

Szerintem nem megy egyik naprol a masikra, pl. hetvegenkent ha megiszol valamit, az ugy mar oke. A legkonnyebben ugy lehet megcsinalni, ha nem tartasz otthon hetkozben semmit, amihez hozzanyulhatnal, ha epp lazulni akarsz.

Ugyancsak 24 eves no

2012. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Probalj valami sportot talalni ami jol lefaraszt!
2012. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
A legkönnyebb úgy leszokni, ha teljesen felhagysz vele 1-2 évig. Egyébként meg egy erős döntésen múlik, és azon, hogy elkötelezed magad a döntés mellett. Ha megkínálnak, tudni kell mondani, hogy köszönöm, nem.
2012. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem látja rajtad a környezeted... azt te csak hiszed! Egy pohár után észre lehet venni, ha az ember tudja, mit keressen! Szerintem nyílt titok, hogy alkoholista vagy, csak nem tudsz róla! Szerinted nem tűnik fel a boltban, hogy állandóan piáért jársz? Dehogynem!

Mit tégy? Szokj le, mielőbb! Undorító dolog ez! Nekem anyám iszik évek óta, ugyanannyi idős vagyok, mint te, ezerszer több okom lenne piálni, még a családi hajlamra is hivatkozhatnék. Ne légy gyenge!

2012. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Van abban valami amit az előttem lévő írt.

Szerinted valaki hozzá fogja vágni, h alkoholista vagy?

minek h hallgassa a női hisztit meg a "mi van nem kaptál pinát" c. a nők által hatalmasnak tartott beszólást?

Nem egy ismerősöm van, h totál alkesz és abban a hitben van, h nek veszik rajta észre csak, mert nem szól ra senki.

2012. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld ki a sportot, azért mert az egy természetes nyugtató és szorongásoldó. Én ivásról és nyugtatóról (xanax) szoktam le így napi rendszeres futással. Nekem a pszichiáterem javasolta, és bejött.
2012. aug. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

A múltkor volt egy tv műsor, hogy rengeteg női alkoholista van!

Az egyetemista csajok nyíltan isznak, de a nők nagy része zugivó.

Vagyis ország-világnak szidják a férjüket, hogy már megint sörözik, amíg nekik meg oda van dugva a szekrény mögé a pálinkás üveg!

2012. aug. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A nők nagy része zugivó!

ez mekkora :)

2012. aug. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!