Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális emberek ezek, de...

Normális emberek ezek, de most úgy őszintén?

Figyelt kérdés

A barátom 28 éves , én 22. Úgy gondoljuk eljött az ideje,hogy hozzánk költözzön.


Ez be is jelentettük. A barátom anyja nem akarja hogy a fia elköltözzön otthonról,merthogy fél egyedül otthon lenni.

Ezt meg is értem,de nem tarthatja otthon a 28 éves felnőtt férfi gyerekét csak azért mert ő fél.Ugyan ezt játszotta a másik két fiával,ők elmenekültek otthonról.



Itthon is bejelentettük,anyu örült neki,mert látja hogy most tényleg normális pasit találtam,aki igazán szeret.

Na de itt a bökkenő.Anyu pasija féltékeny az én barátomra,merthogy anya reggelente csinál a barátomnak kávét munka előtt.


Az hogy menjünk albérletbe nem jó,mert enyém meg anyué a ház,és nem akarunk felesleges pénzt albérletre kiadni.


Ezen csak én akadok ki? Hogy milyenek az emberek?


2012. aug. 14. 13:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ja a barátom anyja egy másik faluba lakik kocsival 5 perc.


Anyu pasija meg nálunk lakik.

2012. aug. 14. 13:28
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
ennél nagyobb gondod ne legyen. Anyád pasija ott lakik? Mert jobb lenne, ha visszafogná magát.
2012. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen itt lakik néhány hónapja. Nemrég az volt a baja ,hogy anya lehajolt hogy felvegye a cipőjét,egy icipicit kilátszott a bugyija,és a barátom pont akkor jött be az ajtón és ezt meglátta. Na anya pasija ezért egy teljes hétig nem szólt anyuhoz!!!! ennyire féltéékeny...
2012. aug. 14. 13:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Anya pasija átköltözhetne vigyázni a kedves mamára...
2012. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem járt a legjobban ezzel a pasival... Anyósod meg kicsit beteges... Kafa család.
2012. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja és az "anyós" bejelentette hogy NEM ENGEDI hogy elköltözzön a fia.Nem csak simán azt mondja hogy nem örül neki....
2012. aug. 14. 13:42
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
anyád pasija miért ilyen? Ő nem néz meg más nőket? Más dolog megnézni meg más véletlenül meglátni és más elcsábítani valakit. A féltékenységből még nagyobb problémák is lehetnek. Remélem, anyád lerendezi, vagy a pasid van annyira tökös, hogy kiáll magáért és nem hagyja magát szekálni. Mindenesetre támogassátok.
2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem engedi? keresztbe fekszik a küszöbön?
2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Alapból ilyen féltékeny, pedig anya soha nem csalná meg,főleg olyan sohasem jutna eszébe hogy az én pasimra rámásszon!!!! Ebben biztos vagyok kb barátnői kapcsolat is van közöttünk nem csak anya-lánya!


Az anyós meg a bejelentés óta,amikor náluk vagyunk eldugdossa a papucsom,amibe ott vagyok náluk. A hideg kövön kellett szaladgálnom miközbe kerestük a papucsom,.... vesemedence gyulladást kaptam.

2012. aug. 14. 13:47
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Naaa ezen a papucsos dolgon jót nevettem. Te se vagy teljesen 100-as azért.
2012. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!