Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, vannak olyan emberek, akik könyvtárban ismerték meg párjukat?

Figyelt kérdés
Annyi helyen hallottam, olvasom, hogy lehet könyvtárban ismerkedni, de nekem ez elég elképzelhetetlennek tűnik.
2010. febr. 11. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tényleg nehéz ha nem jársz könyvtárba...
2010. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tegnap pont ezen gondolkodtam,hogy bemegyek ismerkedni de aztán nem lett belőle semmi.
2010. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, nem tudom miből gondolod, de járok könyvtárba, és ezek alapján gondolom furcsának ezt a könyvárban ismerkedős dolgot.
2010. febr. 11. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemet munkahelyen ismertem meg,de a húgom a férjét pont könyvtárban...A barátnőm idén fog férjhez menni,és ők is könyvtárban találkoztak először,és pár randi ott is volt...Szóval van aki ott találja meg az élete párját.
2010. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az őskorban:D


csak vicceltem. azért még akadnak olyan művelt emberek, akik könyvtárba járnak, ott meg megismerkedhettek.

2010. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát,művelt emberek,akik szeretnek könyvtárba járni,valószínű ott találnak hozzájuk hasonló párt

viszont aki nem szeret oda járni,nem valószínű hogy ott fog találkozni élete szerelmével

2010. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na az én vicces sztorim..:

Egyetemen történt,mentem a könyvtárba,épp könyvet kerestem bennt a sorok között,már egy ideje kerülgettük egymást egy csajjal,gondoltam is magamban,úristen hogy lehet ilyen magassarkú cipőben menni,erre a csaj megbotlott,neki a szekrénysornak,én csak látom,hogy áááááá dől a polc és a könyvek,természetesen felém,aztán egy erős szorítást éreztem és egy srác karjában találtam magam,aki az utolsó pillanatban szedett ki a dőlő polc alól:D:Dnem győztem neki hálálkodni az "életmentésért"..

hát gyakorlatilag így indult a kapcsolatunk,azóta már a férjem:)

szóval lehet könyvtárban ismerkedni:)

2010. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!