Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még nála esélyem? Mit...

Lehet még nála esélyem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, és 2 hosszabb (2 éves) kapcsolatom volt, a többi (sok) pár hetes. 5 éve összejöttem egy lánnyal, azt hittem, megtaláltam az igazit. Aztán valahogy megkopott az újdonság, és másfél év után szakítottam vele. Aztán összejöttünk, mert nagyon hiányzott. Aztán többször meghátráltam, és ő sok esélyt adott. Most külön vagyunk megint, de tudom, nem találok többet olyat, mint ő. Viszont legutóbb elég kemény dolgokat mondtam neki, hogy mielőbb túlessünk a szakítás kínjain. Főleg hogy nem vagyok belé szerelmes, és nem vagyok vele boldog.

Mindenki lehülyéz, mert azt mondják, ilyet többet nem találok - és ezt én is tudom.

Tudom, a betegségemen kellene segíteni, mert szörnyen hullámzóak az érzéseim. Mi van, ha nem tudok kitartani mellette? De nélküle is szörnyű? Mit tegyek? Szóbaáll velem valaha még? Voltatok ilyen helyzetben? Úgy érzem, tönkretesz a betegségem. Amilyen biztos vagyok a szakításban előtte, annyira szarul vagyok utána. Hasonló cipőben valaki? Teljesen igaza van, ha már nem bízik bennem többé. Sokkal több esélyt kaptam, mint amennyit megérdemeltem volna. Nem tudom, hogy lehetne meggyőzni - ráadásul félek, mikor jön megint egy "rohamom". Úgy érzem, nincs értelme így az életemnek. 35/F


2012. aug. 14. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt minden rólad szól kérdező. Te egy egosista nyafogó alak vagy. Tudod mi kell neked, két jó nagy pofon, nem egy nő akit tönkre tehetsz. Ez a véleményem.


Csak azon nyekeregsz, hogy neked hogy jó, meg hogy milyen vagy, meg mi kéne meg így meg úgy. De az, hogy te mikor tetted őt boldoggá, vagy hogy igyekeznél hogy jó élete legyen NEKI, arról nincs szó. Csak rólad van szó. Ha majd odáig eljutsz hogy neked mint pasinak mit kell tenned hogy boldoggá tegyed azt a nőt, és ezen fáradozol, na akkor majd helyre jössz.

2012. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na, 11-es válaszadó pontosan leírta amire gondoltam, ahogy olvastalak. Végtelenségig önző ember vagy, nyüszögd végig az életedet egyedül, ne bújj a "betegséged" mögé. És ne keress nőt aki hajlandó lenne végigszenvedni az életét melletted.
2012. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem lett volna velem, ha csak rossz neki. Voltak jó élményeink is. Ő nem akarta, hogy vége legyen. Tanácsot szeretnék. Szerintem aki nem járt ebben a cipőben, enm tudja, milyen.

Önző is vagyok, tudom.

2012. aug. 20. 18:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Én valóban nem járok ebben a cipőben, de sok évemet pazaroltam el teljesen feleslegesen egy ilyen emberre. A probléma valóban a te készülékedben van, majd ha komolyan változtatni akarsz, szakemberhez fordulsz. Ha meg valóban csak akaraterő kérdése, akkor mi a baj? Rázd meg magad ha jönnek a hülye érzések, magad is tudod, mikor viselkedsz ostobán. Nincs az a kötélidegzetű ember, aki egy életen képes a másik érzelmi hullámvasútját elviselni. És nem is kell. Majd ha valóban azt akarod, hogy valaki szívesen legyen a társad, akkor változtatsz magadon.
2012. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!