Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély hogy visszajön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy visszajön a barátnőm ezek után?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem rég elhagyott mert sok mindenben korlátoztam,és annyit még eltudtam érni hogy találkozzunk.

Találkoztunk is,vittem neki virágot és plüss állatot is próbáltam vele megbeszélni a dolgokat elfogadta a bocsánat kérésemet de azt mondta hogy most önmaga akar lenni és most egyedül akar lenni.Végig hallgattam a problémáit,majd én kértem tőle egy csókot amit meg is kaptam majd elsírta magát ahogyan én is.Nehezen tudtam csak elengedni.Kérdeztem tőle hogy van esély arra hogy a közeljövőben viszont láthatom,erre ő azt mondta hogy majd megtudom.Van esélyem hogy visszajön?



2012. aug. 13. 11:58
 1/6 anonim válasza:
100%

Hmmm.... Hát ezt neked kellene érezni, hogy milyen volt mikor találkoztatok, és hogy mit rontottál el.... Ha azon tudsz, akarsz változtatni, és tényleg vissza akarod kapni, akkor tégy meg érte mindent!!!!

Engem a párom többször is visszahodítótt, de csak mert én is szerettem még!!!!

Szóval ha szeret akkor van esélyed!!!!!

De akkor tényleg Sok mindent kell tenned!!!!!

Sok sikert!

2012. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudsz változni és nem fogod kalitkába zárni még lehet esély már ha megadja. Ez rajta múlik. H szeret hátha ad még egy esélyt. Az is számít hogy mennyire korlátoztad és mikben?
2012. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ha kihívóan öltözött beleszóltam pl
2012. aug. 13. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Van az a határ aminél tényleg érthető hogy bele szól az ember, ezt igy látatlanban nem tudjuk mi eldönteni jogos volt-e.
2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem,csak az a baj hogy most nem tudom hogy mi lesz most kicsit a barátnőivel foglakozik mert idáig nem tudod és mennyi idő egy nőnél hogy önmaga legyen ? hónapok kellenek vagy hetek ?
2012. aug. 13. 12:49
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
Mivel feladtad a büszkeséged azzal, hogy szinte könyörögtél neki,nincs sok esély, ezután nem tud tisztelni, nem vagy kihívás. Szerintem ne reménykedj :/
2012. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!