Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családodból, barátaid ismerőse...

Családodból, barátaid ismerőseid közül vagy valakire nagyon féltékeny?

Figyelt kérdés

Tudom, csúnya dolog, de van egy rokonom, olyan szépen lefogyott, és örülök neki, mert nagyon szeretem csak na :/ Meg van egy ismerős, aki olyan pénzes... folyton utazgat a pasijával, olyan munkája van amit én szeretnék, és én most épp azt tanulom, hogy megvalósítsam, neki meg a feneke alá tolták.. :/ Persze lehet van hozzá érzéke, de akkor is :D


Általában nem vagyok féltékeny, anya külön büszke is volt rám kicsiként mert nem voltam az, sőt!


Csak észrevettem magamon ezt a rossz szájízt :) tehetek valamit ellene?


2012. aug. 15. 09:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Üdv a való életben. Hány éves vagy? Csak mert úgy látom marhára ráérsz. Szerintem hánymillió hasonló ember van még, aki szépen lefogyott, gazdag a pasija/családja, a feneke alá tolnak mindent? Elárulom, rohadt sok. Fejezd be inkább a vinnyogást.

Ha kövér vagy, fogyózz, étkezz egészségesen, mozogj sokat.

Ha jó szakmát akarsz, tnaulj, építsd a kapcsolataid.

A gazdag palit meg be kell mákolni. Az a csaj is csak büdöset sz*rik, szóval rajtad múlik. Persze sírni nyilván könnyebb."


Örülök, hogy megy az értő olvasás!


NEM VAGYOK KÖVÉR!

TANULOK! (ezért zavar, hogy ő elérte az álommelóm kompetencia nélkül, hogy a szülei alátolták)

JÓ KAPCSOLATAIM VANNAK!



A többiek hasznosak voltak köszönöm :)

2012. aug. 15. 10:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, szerintem ezzel nem vagy egyedül. Nem lehet mindenki szent. Az élet sajnos nem igazságos, de akkor had jusson már nekem is annyi, hogy egy "d*gölj meg" pillantást vessek a apuci pici fiára, akinek a feneke alá tesznek mindent.

Emberek vagyunk na. :)

2012. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amíg nem ölt olyan méreteket ez az irigység ami mások számára zavaró lehet addig szerintem ez természetes.

Én is irigy vagyok azokra a nőkre akiknek edzés és diéta nélkül is gyönyörű az alakjuk, nem kell spórolni a kalóriákkal mint nekem és nem kell heti 6-szor edzeniük, hogy kinézzenek valahogy.

Vagy pl irigylem a bátyám barátnőjét, mert pályakezdőként 160 ezret keres. Én meg még nem is végeztem.

De ezeket az ember nem teszi szóvá és nem kínozza vele a másikat.



Viszont van olyan aki nem tudja visszafogni magát. Az egyik rokonom sajnos szokott küldeni mocskolódó levelet, hogy reméli, hogy nekünk jól megy a szekér, mert ő kenyeret sem tud lassan venni. Hozzátartozik a történethez, hogy segítenénk neki ha eljönne abból a faluból ahol él, mert ott nem lehet megélni. Mi is pénzből élünk, maximum kölcsön tudunk adni, örökbe nem. De nem érti meg.

2012. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

őszintén? igen van! örülök az ők boldogulásuknak, szerencséjüknek, boldogságuknak....de ezzel jön az is, hogy én miért nem? általában inkább olyan dolgokra vagyok picit féltékeny, ami nem rajtam mulik...

23L

2012. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
egy időben én is irigy voltam mások tökéletesnek hitt életére, aztán kiderült, az egyik helyen a fiatal anyuka zugpiás, a másikaknál a férjnél daganatot találtak, stb.... inkább értékelni próbálom, amim van :-)
2012. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam kicsit, hogy nem vagyok egyedül :) Majd idővel én is elérem amiket kitűztem csak fura, hogy egyeseknek küzdés nélkül megvan :)
2012. aug. 15. 17:52
 17/17 A kérdező kommentje:

11:35


Durva mik nem vannak! Azért ez már nem irigység, hanem valami más, mert sokkal durvább :/

2012. aug. 15. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!