Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne tudják...

Mit tegyek, hogy ne tudják mindig elrontani a kedvem?

Figyelt kérdés

Reggel sikerült a vizsgám, amit már nagyon vártam, úgy éreztem a fellegekben vagyok. Aztán amikor hazaértem a családom egyből elvette a kedvem:(


Úgy érzem mindig ez van, a sikereim láttán sosem örülnek velem, hanem mondanak velemit, ami tönkreteszi a pillanatot.


Mit tegyek, hogy ne zavarjon?



2012. aug. 15. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess velünk.

Most, hogy sikerült a vizsga mi leszel ha nagy leszel?

2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátokat, akik szeretnek és örülnek a sikerednek, szomorú, hogy családban ilyen előfordul, menekülj onnan amint megteheted.
2012. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként gratulálok a sikeres vizsgához, és ne foglalkozz az irigyekkel, te csak örülj. :-)
2012. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem sulis vizsga, hanem jogosítvány. Pár hét múlva kézhez is kapom majd:)

Tudom nem olyan nagy dolog, de egész nyáron ezért dolgoztam, hogy ki tudjam fizetni a vezetés órákat. (Délelőtt dolgoztam, délután vezettem.)

Nekem ez fontos, főleg, hogy nem is ment könnyen:(

2012. aug. 15. 14:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. aug. 15. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon gratulálok! ez igen nagy dolog, emlékszem én is nagyon boldog voltam mikor végeztem vele, pláne mikor meghozta a postás :D

a családod nem irigykedik inkább a sikereidre? ne törődj velük, örülj neki, hogy megcsináltad, ne szegje kedved egy ilyen

2012. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy érzem minden sikeremmel ráébresztem őket arra, hogy meg fogok tudni állni a saját lábamon (amit egyébként el is várnak tőlem), de előbb-utóbb felnövök, és nem maradok az ő pici lányuk.


Annak ellenére, hogy sejtem, hogy ezért ilyenek, attól még fáj. Láttam, hogy a barátnőmet a szülei érettségi után elvitték étterembe, és nagyon örültek a sikerének.


Nekem ránéztek és közölték, hogy lehetne jobb is (4,5 átlag, a két felvételi tárgy 5-ös.)

2012. aug. 15. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nagyidék is így nevelték őket. Régen a gyereknek minden igyekezetét és sikerét természetesnek vették, és csak azzal foglalkoztak, amit rosszul csinált: fejmosás, nyakleves, stb.
2012. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!