Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, szüleim nem...

Leszbikus vagyok, szüleim nem tudják, nyomasztanak, mert egy tényleg nagyon rendes fiúval tukmálnak, viszont amíg nincs kapcsolatom nem akarom elmondani, mit tegyek? =/

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
majdnem 19 éves vagyok ,BIZTOS vagyok benne hogy a lányokat szeretem. Már ha a srác nevét meghallom már izzadok, ideges vagyok minden bajom van...Tényleg rendes srác ,anyáélk szeretik (anya munkatársa 25 éves) attól is el vannak ragadtatva h ilyen fiatal,okos és most gyűjtött ki saját kocsira,jelenleg házra gyűjt. Fizetése is jó de én ezekkel qvája nemtudok mit kezdeni:S
2012. júl. 28. 22:48
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

hogy tudnak tukmálni? ezt nem lehet erőltetni :) a srác tud a dologról, avyg nem és tetszel neki?

mert ha nem tetszel akkor védekezhetsz azzal egy ideig hogy hát semmi esélyed a srácnál, mert mást szeret stb...

és majd elmondod nekik a helyzetet, mikor már lesz barátnőd

2012. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tud senki semmit, 2 legjobb barátnőm tudja egyedül rólam megmég 1-2 csajszi akiknek szintúgy barűtnőjük van. Ez a tukmálás abban nyílvánul meg hogy mindig mondják h Xy jajj de rendes, képzeld el már megint jajj de édes.. mást sem hallgatok csak ezt. Még régebben megigértem neki egy mozit amit holnapután fog bevasalni rajtam... értem akar jönni, haza akar hozni... oké csinálja... nemtudom ha olyan helyzet lesz megmondom neki h bocs h esélytelen.. de anyámék ezzel a nyálazgatással már kicsinálnak. A fiú múltkor toppant be váratlanul hozzánk, vártatlanul...APÁM(!!!!!) is megkedveltek ugyh már az is csöpög...
2012. júl. 28. 22:54
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szüleidnek, hogy nem tetszik Neked a fiú, nem szexis. ÉS kész.:)
2012. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mondtam már nekik h semmit nem akarok, de akkor meg fejemhez vágják h sose lesz senkim mert nem tudok senkihez e alkalmazkodni, fejemhez vágják h micsoda szar vagyok senkinek nemfogok kelleni meg h nem vagyok életrevaló meg ilyen faszségok... akkor meg ezeket fogom hallgatni.... megh életem lehetőségét hagyom ki...meg h nem lesz ssenkim meg ilyen áááá
2012. júl. 28. 23:01
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bántalmazás! Ezt nem tehetik, utasítsd vissza!

Mondd: TUDOM, hogy nem vagyok élhetetlen! TUDOM, hogy nem csinalok butaságot! TUDOM, hogy nem azon múlik az életem sikere, hogy kivel vagyok! Tudom, hogy nem kell együtt lennem olyan fiúval, aki nem tetszik!!

Nem élhetsz az ő vágyaik szerint! Ha nekik tetszik a fiú apukája vagy a fiú, akkor szerezzék meg maguknak!

2012. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Ugy ertem, minden allitasuk ellenkezojet mondd:


"sose lesz senkim mert nem tudok senkihez e alkalmazkodni, fejemhez vágják h micsoda szar vagyok senkinek nemfogok kelleni meg h nem vagyok életrevaló meg ilyen faszségok... akkor meg ezeket fogom hallgatni.... megh életem lehetőségét hagyom ki.."


Tudom, hogy tudok alkalmazkodni, tudom, hogy életrevaló vagyok, stb...

2012. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszöbnöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment hzöld kezecske, de még várok szeretettel!!


Am nem vagyok /party/divatleszbikus, tényleg komoly kapcsolatot szeretnék egy lánnyal.


csak én olyan vagyok , hogy tényleg ilyen kis talpraesetlen... néha picit szerencsétlen vagyok(kézügyesség) meg olyan tűrök mindent...csak hallgatok mindig mindent de nem szólalok meg...


írtam ki egy kérdést a multkor abban láthatjátok, am tetszik egy lány csak nem ismerem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__32395..



tiszta én...ezt szeretnék, TÖBB MERÉSZSÉGET

2012. júl. 28. 23:10
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehát amíg nem mondod el az igazat addig ezt fogják csinálni mert egyszerűen nem értik az egészet.

Tálalj ki és kész:)

2012. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Merrefelé laksz? Ha ismerkedni szeretnél itt Budapesten vannak jó helyek.


Miért nem akarod elmondani? Gondolod, hogy balhé lenne belőle?

2012. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!