Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagyon nehéz már ez...

Olyan nagyon nehéz már ez így. Mások miért nem tudják értékelni, ha pl normális családi életük van?

Figyelt kérdés

most is tegnap este óta folyamatosan részeg az apám (nem szeretem ezt a szót) felvett 100 000-ret az anyával közös számlájukról, nem tudjuk hol van.. nem ahgyott aludni egész éjjel, mindg benyitogat, és tényleg egész éjjel az ajtóm előtt ordibál. olyan szar.

és mindenki nekem panaszkodik, hogy ha egy kicsit veszekszik a szüleivel?? miért?? pl én sem vagyok olyan szép, de majdnem minden nap hálát adok, hogy nincs vmi fogyatákosságom stb... mások miért nem örülnek annak ami van?

(ja amúgy még így is örülök, h pl anya él még, stb.. de azért ez az egész már elszomorít)

17L


2012. aug. 8. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Honnan veszed, hogy mások értékelik-e vagy sem?
2012. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyszerű:A jót mindig természetesnek vesszük és mindig többet akarunk.
2012. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
onnan hogy beszélek velük -.-
2012. aug. 8. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi 2. :)
2012. aug. 8. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért mert nincs semmi aminek örülni tudnék.
2012. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyan azt mondom,mint egy barátomnak aki hasonlóan gondolkozott:lehet h te szerinted rosszabb a sorsod mint másoké,de ez nem biztos h így van.jó,nyilván sok olyan ember van aki nem veszi észre h milyen szerencsés,mert el van kényeztetve,de attól még ne általánosíts.csak azért mert mondjuk én nem beszélek a gondjaimról,vagy a problémáim nem annyira szembeötlőek,az nem azt jelenti h nekem jobb,csak azt h másabb.

és azt se felejtsd el h mindenki máshogy él meg 1 problémát...

viszont grt h ilyen pozitívan állsz hozzá az élethez :)

2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk se jobb.. Ez vigasztal??
2012. aug. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az a bajom mint neked,de apukám hálistennek leszokott.És azóta nyugi van sokkal jobban.De én is sokszor hálát adtam már ezér az égnek.És amúgy néha sokszor gondoltam és gondolom én is amit te.
2012. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!