Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarni fogja majd a...

Ez zavarni fogja majd a párom? Vagy ha szeret elfogad így? (szoba gondok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában gondolkoztam el, hogy elég gáz fala van a szobámnak, mivel vízes a fal kívülről, így lepotyog úgymond a fal, és felül tök szép színű, viszont alul, nincs fal rajt,és nagyon zavar. De nem lehet ellene semmit csinálni, mert festés után 2-3 hónap múlva újra lepotyog. Anyu meg akarta csináltatni, de mivel ez lenne 2 hónap múlva is, úgy gondolom, nincs sok értelme, ágyat, szőnyeget, gépet, tv-t, szekrényeket cipelni, attól félek, ha hazahoznám majd 1-2 év múlva a párom (ha lesz addigra), akkor majd ezért lefog nézni, és nem fog szeretni itt lenni...=/

Mit tennétek? Felesleges a félelem? Nem tudom, hogy én látom hatalmasnak a problémát, vagy egy kapcsolatban nem lesz ez gond?!

Köszönöm előre is:)


2012. aug. 15. 17:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bizony az egészség, ez az egész úgy jött ki, hogy penésszel, anya próbált mindent, mindennel sikálta, hogy lejöjjön a falról, de minden hiába volt, aztán letöredezett, ahogy olvasom nem csak nekem van ilyen problémám..Megpróbáljuk azért megoldani:)!

2012. aug. 15. 18:03
 12/20 anonim ***** válasza:

több ismerősöm lakik falun, és nekik is vizesedik a fal a házukon.

Számomra nem is az a gond, ahogy kinéz, hanem a dohos szag, amit ők már meg sem éreznek, annyira hozzászokott az orruk.

A házuk, ruhájuk, mindenük nagyon büdös volt, és ez olyan szag, amit nem lehet kimosni.

Egyszer az egyik adott nekem egy felsőt, amit ő már nem hordott. Szégyenszemre otthon kidobtam.

2012. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ilyen bűz van mindenhol, a ruháimat ha nem veszem fel 2-3 hétig és a szekrényben vannak, akkor utána megint moshatom mert olyan büdösek :(
2012. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


Igen nagyon nagy igazság, ágyneműtartóba, takarót ilyen, véletlen sem rakom, hozzá szokott az orrom már a saját szobámban, nagy szerencsénkre, a házban a szag nem ilyen, egyedül ebben a szobában.

Megbeszéltük anyával, hogy ilyen nagy faliposzter féle lesz a falamon, másik felén, meg lekövezzük.

Ez még mindig a szépség fele, hogy mi lesz a dohos/büdös szaggal az passz.

Szelőztetés egésznap, ki van szinte mindennap tárva az ablak, ennyit tudunk egyenlőre

2012. aug. 15. 18:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Valamivel szigetelni, és arra a falra utána gipszkarton, a két fal közé is mehet szigetelő.
2012. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Na igen a másik gond a gipszkarton, ez volt az első ötlet, de a szomszédom már meghalt, egy öregnénike volt, azt a házat senki nem gondozza, nagy a gaz, ott egerek/férgek/nyestek vannak így azok áttörnék a gipszkartont, na meg bevízesedne úgyanugy. Most ez a poszteres megoldás van, meg a kőves. Reméljük sikerrel járunk.


Utolsó: Nem a szexről van itt szó, ha párom lesz a kapcsolatunk nem a szexben fog kimerülni=)

2012. aug. 15. 21:25
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát akkor sok szerencsét ahhoz hogy olyan srácot találj aki a lelkedért fog szeretni nem pedig csak guminőként használ
2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én voltam aki a gipszkartont írta, próbáljátok ki a zöld színűt, amit vizesblokkokhoz szoktak használni, talán az annyira nem vizesedne át, vagy legalábbis nem olyan hamar, mint a szürke(ami a sima szobákhoz való)
2012. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ha nem járunk sikerrel, akkor minden mást kipróbálunk, még amit lehet:)
2012. aug. 16. 18:10
 20/20 A kérdező kommentje:
Utolsóelőtti: Igaz amit írsz, csak nekem kényelmetlen, kellemetlen dolog lenne úgy lenni ittbent a szobában, hogy vajon mit gondolhat.=/
2012. aug. 16. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!