Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik Nálatok a segítsé...

Hogy működik Nálatok a segítség kérés családon belül?

Figyelt kérdés
Megvárjátok,amíg szól a másik pl. fizikai segítség-kérés esetén vagy kérés nélkül mentek?Olyan esetre gondolok,ha tudod,hogy tudnál segíteni,de azt nem hogy mikor van rá éppen szükség. Vélemény,tanács kapcsán is érdekelne ugyanez..

2012. aug. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Én: Apa segítesz?

Apa: igen

2012. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek az Anya sem érti a szavát.
2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha a szülő az,aki segítséget kér vagy várja a segítést?
2012. aug. 15. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor segítek ha szólnak, de anyám sose szól, mégis elvárná hogy segítsek. Csak azt tudnám hogy... csak nem állhatok mellette egész nap hogy figyeljem mikor kell neki segítség. Szóval ha valakinek segítség kell akkor szóljon, ha nem akkor meg kínlódjon egyedül.
2012. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a nagymamámmal éltem sokáig, már elköltöztem rég, de visszajárunk hozzá kb havonta-kéthavonta, ő ilyenkor főz ránk, átrendezi (rendezné) a szobát, hogy a kisfiamnak legyen hely játszani... én mindig elé állok... hagyd mami, majd én... leveszem az edényt a tűzről (pl főtt kukoricával tele), arrébb húzom a fotelt, kinyitom magunknak az ágyat, lemegyek a pincébe krumpliért, lefőzöm a kávét... szóval nem várom meg míg segítséget kér. Ez addig is így volt, míg vele laktam.
2012. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szólok, most honnan tudná, hogy mit szeretnék csinálni? Persze azért ha látja, hogy szerencsétlenkedek egy szatyorral mert nem tudom beletenni akkor odajön és segít.
2012. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Is-is. Vannak dolgok, amikről magam is tudom, látom, hogy meg kell csinálni, azt megcsinálom. És van, hogy konkrét dolgokra megkérnek, hogy segítsek. Teljesen helyzetfüggő.
2012. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!