Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Profilkép! Milyen legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profilkép! Milyen legyen a megfelelő?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk és férfiak válaszát szeretném kérni, milyen tipusú profilkép az, egy társkereső oldalon, ami felkelti az érdeklődést, komoly kapcsolat céljából?

"Bombázó?" vagy inkább "aranyos nő"?

Köszönöm előre is:)



2012. máj. 10. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem valahogy kombináld össze a 2 őt :) bár ha szép vagy akkor maradhat az aranyos :)
2012. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot akarsz, ne rakd ki a melled.
2012. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aranyos nő, vagy villants valami, és ezrével fognak tapadni mindegy hogy nézel ki :P
2012. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

inkább "aranyos nő"

a hiedelmek ellenére,a normális pasiknak az aranyos nők jönnek be :)

lehet a nő "bombázó" hogyha egy szürke személyiségnek látszik.

én az aranyos nőre szavazok.

na meg gondolom nem szexpartner keresőre tennéd fel

2012. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha bulizós, bombázós képet teszel fel, akkor diszkós csávók fognak keresni leginkább.

Ha szolidabbat, akkor visszafogottabb srácok fognak írni.

Tegyél fel több képet, mutasd meg több arcodat!

2012. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5/6 Kicsi szívem még nem hallottál az iróniáról??? A nevem nem a testsúlyom miatt lett kiválasztva.
2012. máj. 10. 14:12
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:

Bombazo de nem bulizos kepet! A tobbi kep pedig normalis, amilyen vagy. Olyan nore ra se irnek akinek csak kisminkelt, meg modell fotoi vannak, az keressen maganak egy gazdag majmot aki majd diszeleghet vele. De utan leirja hogy nem plazacica, s ne nezzek hulyenek. De nincs egy kep rola hogy nez ki a hetkoznapokban. Mert ott mar valami nagy baj van ha full sminkben van otthon is.

A masik ami kiabrandito amikor 70-80 kg lanyok csak arcfotot tesznek fel, Ne legyen mar zsakbamacska az kis sulyfelesleg hogyan oszlik meg, lehet bomba alakja van meg ugyis!

2012. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tök 8 mit teszel ki, 24 óra alatt lesz 50 levelet a vén 50 éves f@szoktól akiknek tök 8 hogy mi, csak lyuk legyen.


Ezért untam rá a netes keresgélésre, ezek miatt meg se lehet moccanni, szétspammelik a csajokat, akiknek meg elegük lesz belőlük..

2012. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Diavolino!

Köszönöm szépen!!!:)

Én elsősorban szellemi és lelki társat keresek, nem eltartót, mert el tudom magam tartani immár 20 éves korom óta. Nagyon örülök neki, hogy vannak még olyan férfiak, akik nem a szemfestékbe szerelmesek, és nem azért látnak egy nőt szépnek, mert a homlokáig ki van húzva a szeme.

Igen az már patológiás ha egy nő otthonra is kisminkeli magát....

De nekik ott van a megélhetési párkeresés, erre iszonyat nagy igény van napjainkban.

2012. máj. 10. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, csak netes keresést ne. Már rég nem az amire kitalálták.
2012. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!