Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért híznak meg a lányok,...

Miért híznak meg a lányok, nők egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt veszem észre, hogy egy - egy hosszabb kapcsolatban a felek, de inkább a lányok vészesen meghíznak, 10-15 kilót is. Ennyire elkényelmesednek?

Nem akarok senki felett pálcát törni, de én is egy másfél éves kapcsolatban vagyok, de nem híztam, inkább fogytam, mozgok, egészségesen étkezem. Ha tehetem minden nap sminkelek, csinosabb ruhákban járok otthon is.

A barátom is sportol.

Ennyire nem számít neki a kapcsolat, hogy ne tegyen érte úgymond semmit?

22L


2012. aug. 16. 12:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
nem kellene általánosítani. Én ugyanúgy 55 kg vagyok, mint 10 éve, pasiktól függetlenül.
2012. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki elhízik, azt nem lehet a másikra fogni.

Lustaság kérdése.

2012. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sem híztam meg, nem kell általánosítani. Ennyi.
2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha téged és a párodat nem fenyeget az elhízás veszélye, miért foglalkoztat a dolog?
2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
elnézést, tényleg általánosítottam, csak az ismerettségi körömben egyre több az olyan nő, aki elhízik, vagy szed fel plusz kilót, amint szerelmes lesz és kapcsolata van.
2012. aug. 16. 12:13
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Semmi köze az elhízásnak és a párkapcsolatnak egymáshoz. Nem is tudom, honnan vetted ezt.
2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem eleve sokan úgy vannak, hogy ha már "elkeltek", akkor nem kell tovább csinosnak lenni. (Ha elolvasod, rengeteg olyan kérdés van, hogy tartós kapcsolatban természetesnek veszi a legtöbb nö, hogy otthon szakadt, koszos, kinyúlt, ócska ruhákban mászkál, mert a párja úgyis tudja, hogy milyen. Éppen ezért nem is figyelnek oda, hogy mikor, mit és mennyi esznek illetve mozognak.


De ettöl függetlenül ahogy idösödnek, a nök többsége (hormonális okokból) egyre hajlamosabb hizásra, raktározásra. Ezen kivül a terhesség/szülés is általában hajlamosit arra, hogy a szervezet elkezdjen raktározni.

Persze ez ellen lehet tenni, de az éves során egyre nehezebb lesz, meg a legtöbb nö azt hiszi, hogy ha terhes illetve szoptat, az azt jelenti, hogy rengeteget kell ennie - ami egyáltalán nem igaz.

2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi mikor összejöttünk mindeketten jól néztünk ki.Aztán belustultunk mindkettönkre felszaladt 20kg.


Változik a sulyunk,de az az érdekes hogy egyformán.Terheségem alatt a férjem is hizott mikor szültem és fogytam ő is.Most igy 10év után mindkettőnkön +10kg van az indulási súlyunkhoz képest.

2012. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%

En is ezt latom magam korul, es ennek tobb oka is van.

Egyreszt vannak olyanok, akik tenyleg elhagyjak magukat, es filozofiat is gyartanak hozza, pl hogy engem nem a kulsom miatt szeret a parom, neki igy is tetszem, azert van, mert gyereket szultem...stb. Ok aztan csodalkoznak es mindennek elhordjak a parjukat, ha mar nem kivanja oket. Es igen, a szules is csak 1 evig kifogas, semmi nem indokolja, hogy valaki a szoptatas utan is kover es punnyadt.


De van mas ok is. Ismerek olyan part, ahol a ferfi pocakos, nagydarab, a lany mielott osszejottek vekonyabb volt, de mellette azert felszedett par kilot, mert ugy erezte, hogy nem kell annyira odafigyelnie, es neki pl igaza is volt. Nem hizott el csunyan, de elotte csak nagy lemondasok aran tudta tartani a sulyat, es o pl meg annyira hizott csak meg, hogy jol all neki, lett melle, feneke, noiesebb lett. Es mindemellett tovabbra is nagyon igenyesen oltozkodik, sminkel, csinos, csak nem dietazik egyfolytaban, es ettol sokkal kiegyensulyozottabb is. Mondjuk az is igaz, hogy elotte tul sokat foglalkozott a sulyaval...


Es van egy teljesen beteges dolog is, amikor a pasi akarja felhizlalni a baratnojet. Nem tudom, h ez mennyire altalanos, de nekem volt egy ilyen baratom, egyfolytaba etetni akart, orult, ha azt latta, hogy felszedtem egy kicsit. Szerintem azert, mert neki nem volt onbizalma, es abban bizott, hogy majd emiatt nem tetszenek mas ferfiaknak annyira. Sot erre neha celozgatott is, hogy ugyse talalnek olyan pasit, aki ennyire es mindenhogyan szeret, mint o. Persze en nem vagyok hizasra hajlamos, tehat 4 ev alatt ossz 3 kilot szedtem fel es amugyis fura volt, amit csinalt. Folyton bizonygatta, hogy mennyivel jobban neznek ki, ha 10 kiloval tobb lennek...

2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

"De ettöl függetlenül ahogy idösödnek, a nök többsége (hormonális okokból) egyre hajlamosabb hizásra, raktározásra. Ezen kivül a terhesség/szülés is általában hajlamosit arra, hogy a szervezet elkezdjen raktározni. "


Pontosan erről van szó. Ismerősöm nem szült, egészségesen eszik, de bizony 40 éves, és mondta, hogy érzi, alakul át a teste. Ahogy idősödik valaki, egyre nehezebb jól tartani magát. Van akinek sikerül nagy meló nélül, van aki hiába küszködik és persze vannak, akik tényleg elhayagolják magukat.


szülés után megint más, ha a nő korán kel, leadja a csemetéket, dolgozik egész nap, hazafelé bevásárol, otthon házimunka és leckekikérdezés, mire fellélegezhet este 11 van és a fáradtságtól felborul mint egy büdösbogár és nincs kedve tornázgatni. Én egyszer a szőnyegen rendezgettem a számlákat miután lefeküdtek a gyerekek, egy pillanatra behúnytam a szemem és már hajnali 5 volt, égett a lámpa, nem mosakodtam, csak elterültem a számlák között és aludtam.

2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!