Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolatban miért...

Hosszú kapcsolatban miért híznak el a párok nagy része?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 14:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

szülés, kevesebb idő a sportra, magukra.

Kevés pénz... rossz minőségű kaják.

Az asszony főztjének nem lehet ellenállni.

Betegségek.

Stb.

2012. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Túl jól főzök,hobbimnak is mondható hogy új ételeket próbálok ki (sok finom sütiti is),és én is imádom a finom ételeket,párom is.

Próbálunk sportolni,de munka után már örülönk ha van erőnk.

Szerencsére még csak pár kilóval vagyunk plusszba 5 év alatt:)

2012. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

ezt már én is megfigyeltem:) szerintem sokan azt gondolják, hogy na most már nem kell annyira tetszeni senkinek, mert biztonságban érzik magukat a kapcsolatban. ezenkívül sokan igénytelenebbek is lesznek: pl. nők elhanyagolják a szőrtelenítést.

bár rám ez abszolút nem igaz, én 3 kiloval kevesebb vagyok most, mint amikor összejöttünk 5 éve és sokkal jobban figyelek magamra, sportolok stb. szóval azért nem lehet általánosítani.

2012. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%

sokan nem adnak magukra.én 45 vagyok,de 3 gyerek után is a 18 éves koromban hordott farmerben vagyok otthon. a férjem is erős izmos,ma is.

de ez napi futást, másnaponta úszást jelent, nála konditerem. télen síelés, nyáron bicikli, vitorlázás.

És egészségesétkezés. Szeretünk jókat enni, barátokkal, de utána 2 nap saláta hússal.

Tehát akinek igénye van arra, hogy jól nézzen ki annak tennie is kell érte

2012. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Sokan valóban azért, mert már megtalálták a párjukat, aki (most közhely következik:) "A belsőt szereti, neki vékonyan és dagin is tetszik a párjuk".

Hát ezért kezdenek kevésbé figyelni magukra a nők és férfiak egy része. Meg hát azt az időt amit azelőtt a sportra szántak, már közös programra vagy háztartásra szánják, valamint sok közös vacsi, kajálás, pizzarendelés van, amit ugye diéta mellett nem lehet....de a leggyakoribb indok szerintem mégis az első mondatom.

2012. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Mi akkor híztunk el amikor összeköltöztünk, én előtte a szüleimmel laktam, nem mindig ettem a főztjükből mert sokszor olyat főztek amit nem szeretek. Párom pedig hol evett, hol nem. Aztán rendszeresen olyat főztem amit szeretünk és hát ezért jött fel pár kiló felesleg. De én sosem toleráltam azt a hozzá állást hogyha már megvan a szerelmünk aki olyannak szeret amilyen, akkor ellehet hanyagolni magunkat.
2012. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Biztonság. Megvan a nagy ő, már tovább nem kell hódítani.

Aztán ott van a fogamzásgátló is, a sport hiánya, a kaják, a stressz, a gyerek, idősödés. Milliónyi oka van.

2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%

"Az emberek gyengék, mert egy idő után beleszarnak az életbe. Már megvan a csaj már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás szar." ( [link]


Nagyon sok igazság van ezzel kapcsolatban a blogon.

2012. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Igénytelenség. Aztán csodálkoznak ha az egyik fél félrelép.
2012. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Az a lifetiltes blog csak egy frusztrált kisember fröcsögése nőkről, "élet nagy dolgairól", és egy eléggé elcseszett fogyókúrás módzserről, sekélyes gondolatok gyűjtőhelye...


Mi párommal együtt járunk esti kocogásra, rengeteget sétálunk, ő focizik, floorballozik is, mellette rengeteg zöldséget, csírát és könnyedebb főzeléket eszünk, sok vizet iszunk. Már ennyi elég ahhoz, hogy ne hízzál el.

2012. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!