Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tennétek, ha...

Férfiak! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a harmadik gyereketek nem tőletek van, hanem egy másik férfitől?

Figyelt kérdés
Egyébként jó a házasság, válni eddig nem akartatok. Hogy reagálnátok? Lenyelnétek a dolgot, amiatt hogy mondjuk nem tudtok szétköltözni anyagi okok miatt, illetve ott a másik kettő gyerek? Csak férfiak válaszát szeretném, szerintem ebben a nők nem tudják tökéletesen beleélni magukat. Életkort is kérek.

2012. aug. 16. 13:13
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Én inkább azon gondolkozom, ha nő vagyok és két emberrel is van szexuális kapcsolatom. Kiderül, hogy terhes vagyok, miért nem vetetem el, hiszen mi lesz ha még sem a férjtől van? Mindig ez fog a fejem felett lebegni, hogy jaj ki ne derüljön?
2012. aug. 16. 15:53
 32/45 nevem-senki ***** válasza:
75%

Ne haragudjatok, h nő létemre írok..., csak válaszolni szeretnék erre a kérdésre: " Tudod, tavaly

nyáron, amikor azt mondtam, hogy

üzleti útra megyek, nem ott voltam,

hanem két utcával odébb keféltem

rekedtre egy Andi nevű lányt, akit a

közértben ismertem meg. Ő a

szerelmünk gyümölcse, Zsoltika.

Tudtam, hogy meg fog születni, de

nem mertem elmondani. Mától..."


Piszkosul empatikus vagyok, ezért azonnal írom a határozott válaszom: Úgy pics@n rúgnám az uram, h a làba sem érné a földet. Előtte azonban magamhoz ölelném a babát és úgy szeretném, mintha a sajátom lenne. Az a csöppség semmiről nem tehet, az apja viszont mehet a pokolba. Én azonban nő vagyok, így ott vannak azok a fránya anyai ösztönök. A férfiak másképp gondolkodnak, de ez nem hiba, pusztán a két nem közötti különbség. Ezért nem lehet elítélni őket.

2012. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
53%
Nő vagyok, és csak szeretném megjegyezni, hogy a 64 éves úriember válaszai nagyon szimpatikusak, ő körüljárná a problémát mielőtt csuklóból ítélkezne, a körülmények tudta nélkül. Remélem, van még több ilyen férfi is :)
2012. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
23%

Én meg remélem hogy nincs több ilyen férfi! nem is nevezném az olyat férfinak aki ezt megbocsájtja, ha mégis az olyan papucsállatka!

Te mit szolnál ha férjed hazaállitana hogy bocs de van egy másik gyerekem is.

Biztos leülnél vele megbeszélni mindent, talán még a vállát is megveregetnéd, hát persze

ha az idegtöl látnál is.

ne álszenteskedj!

Ez az egész ugy jön le hogy, csaljuk meg a párunkat, ha lesz gyerek hát lesz, majd úgyis leülünk és szépen megbeszélünk mindent, no problem.

Hát tévedsz!

Vagy lehet hogy te is hasonló cipőben jársz?

2012. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 hnyolcnő válasza:
Kérdező, Te ki vagy ebben a történeben?
2012. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Előző: nekem szántad a mondandód? (33-as vagyok). Ha igen, akkor válaszolok: dehogyis vagyok ilyen helyzetben, nem támogatom a megcsalást. De nem tudjuk a kérdés alapján, hogy milyen volt a házasság. Lehet, hogy a férfi is megcsalta a nőt, csak neki nem sikerült be gyerek, vagy nem tud róla. Az is lehet, hogy a nő is nemrég derítette ki, vagy mittudomén. Az is lehet hogy nem a nőtől tudja a kérdező ezt, hanem csak egy rosszindulatú ismerős terjesztette el (ilyen is van ám!).

Ezért mondtam, hogy jobb először körbejárni a lehetséges oldalait ennek a cseppet sem egyszerű kérdésnek, mielőtt mindennek elmondjuk a nőt miközben nem tudunk semmit a háttérről. :)

2012. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
bocs, nem előzőnek hanem a 34-esnek ment a válaszom, csak közben írtak.
2012. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
67%
Valószínüleg elhagynám, nem tudnék többé egy fedél alatt élni vele, de mind a három gyermekről gondoskodnék, a lehető legtöbb időt tölteném velük, nem éreztetném a kicsivel, hogy neki más az apja, ő nem tehet erről, legalább az ő élete ne legyen elcseszve.
2012. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Előző voltam, 39F
2012. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
59%
Én azt gondolom, a gyereket továbbra is ugyanúgy szeretném, elvégre összeköt titeket az együtt töltött 9,5 év, még ha a gének nem is, mint kiderült. A nőtől viszont mindenképpen elválnék, kerül, amibe kerül, és nem azért, mert megcsalt, hanem azért, mert az azóta eltelt 10 év minden egyes napján hazudott neked, minden szavában, minden érintésében, minden gesztusában ott volt a hazugság. Egy ilyen nőben egy pillanatig sem lehet megbízni többé.
2012. aug. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!