Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tennétek, ha...

Férfiak! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a harmadik gyereketek nem tőletek van, hanem egy másik férfitől?

Figyelt kérdés
Egyébként jó a házasság, válni eddig nem akartatok. Hogy reagálnátok? Lenyelnétek a dolgot, amiatt hogy mondjuk nem tudtok szétköltözni anyagi okok miatt, illetve ott a másik kettő gyerek? Csak férfiak válaszát szeretném, szerintem ebben a nők nem tudják tökéletesen beleélni magukat. Életkort is kérek.

2012. aug. 16. 13:13
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
34%

"Te aranyos, drága, naiv hölgyemény, akkor képzeld már el az alábbi szituációt: késő este van, amikor a pasid még nem jött haza, várod, várod, semmi, a telefont nem veszi fel. Aztán egyszercsak csengetnek, és ott áll a küszöbön, karjában egy kéthetes csöppség. Rád néz nagy szemeivel, és bűnbánón ezt mondja: "Tudod, tavaly nyáron, amikor azt mondtam, hogy üzleti útra megyek, nem ott voltam, hanem két utcával odébb keféltem rekedtre egy Andi nevű lányt, akit a közértben ismertem meg. Ő a szerelmünk gyümölcse, Zsoltika. Tudtam, hogy meg fog születni, de nem mertem elmondani. Mától viszont velünk fog élni, mert az anyukájának nem kell. Mostantól te leszel az anyukája."


Na és ha ezt elképzelted, és őszintén úgy érzed, hogy örömmel nevelnéd más fattyát, ami egy házasságtörő kapcsolatból származik (tudod: amikor a hátad mögött, neked végig hazudva), akkor azt mondom, gratulálok, emberségből ötös, de mi sajnos jobbára ilyen gyarlók vagyunk."


Szövegértési problémáid vannak. Itt a kérdésben arról van szó, hogy neveli a férfi a gyereket évekig, majd egyszer csak kiderül, hogy nem ő a biológiai apa.

Én voltam a drága, aranyos, naiv.


Egy szülőnél olyan nincs, hogy holnaptól nem szeretem a gyerekemet, különböző okokból. Mondom ezt szülőként.

2012. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
28%

Az apukának elkell dönteni mi a fontosabb számára .

Az ő további élete,elválni ,esetleg ujra nősülni majd .

Ekkor ő is felrug egy családot.Arra hivatkozva ,hogy megcsalta felesége .Mindenképp a gyerekek isszák a levét ennek .Valamit biztos nem jól csinált,ha ilyenre vetemedett a felesége .Ahol tökéletes az öszhang,ott kevésbé fordul elő az ilyen ,de ott sem kizárt.

Ebben viszont a férfiak vezetik a sort .

62 F.

2012. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkor ő is felrug egy családot.Arra hivatkozva ,hogy megcsalta felesége .Mindenképp a gyerekek isszák a levét ennek .Valamit biztos nem jól csinált,ha ilyenre vetemedett a felesége ."


Fordítva ülsz a lovon. A családot az asszonyka rúgja fel abban a pillanatban, amikor őszinteség helyett félrekefél, majd kész tények elé próbálja állítani a férjét. Ha asszonyka elhidegül, mást talál, stb., akkor előtte is ott a lehetőség, hogy elváljon. A csalásnak viszont igen, a gyerekek isszák meg a levét. Később talán majd megköszönik anyucinak.


A gyereket pedig nevelje fel az, aki megcsinálta. Ha arra volt energiája a másik pasinak, hogy döngessen egy jót az asszonykával, akkor legyen ideje, pénze, energiája arra is, hogy az elkövetkezendő 18-20 évben gondoskodjon is a gyerekéről.


Egy kapcsolat egyik leglényegesebb alappillére a bizalom. Ha ez nincs meg, akkor az a kapcsolat működésképtelen, csak probléma, veszekedés, baj forrása lesz. A gyerek ezt is megsínyli, az esetek nagy részében sokkal jobban, mint ha elvált volna békében a két szülő.

Bízni viszont csak abban lehet, aki nem élt vissza vele.


Részemről csatlakozom azokhoz, akik szépen kiraknák az asszonykát a francba, vigye a (leendő) gyerekét ahhoz, akivel összehozták, egyúttal - ahogy ezt már más is írta - meggyőződnék róla, hogy a többi gyerekhez van-e egyáltalán közöm, mert egy fél életen át fizetni más kölyke után a gyerektartást: felettébb ízléstelen dolog lenne.

40F

2012. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elválnak még szeretheti a gyereket. A nőnél viszont találhat sokkal jobbat, akiben meg lehet bízni.

Egyesek elég furcsán gondolkoznak, ha nem a férfi lép félre.

2012. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Először is DNS vizsgálat. A másodkörben elbeszélgetnék a párommal, miképp s hogyan gondolta ezt (bár a lényegen már nem változtat). Aztán nyomás az ügyvédhez beadni a válókeresetet.

A gyerekeknek pedig azt mondanám, Anya nagyon csúnyán átverte Apát (ami igaz is), ezért apa már nem tud anyával lakni tovább!

Noha a gyerektartást fizetném, mint a katonatiszt. De ez az ár csekély azért, hogy egy olyan nőt találhatok a későbbiekben, aki ezt nem teszi meg velem.

Képtelen lennék egy fedél alatt tovább maradni vele.


28/f

2018. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!