Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal vagy csak én...

Vajon megcsal vagy csak én vagyok féltékeny? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
párom mostanába elég furcsán viselkedik 5 éve vagyunk együtt most született egy kislányunk 5 hónapos mostanába sehová nem akar minket magával vinni ha hazajön a munkából valamit mindig kitalál és elmegy itthonról még csak ha az anyjához akkor is mostanában sosincs itthon este meg amikor hazajön és leülünk hogy vacsorázzunk közösen akkor vagy azt mondja hogy nem éhes vagy veszekedésbe torkollik a vacsora a szexben is uj dolgokat akar hirtelen kipróbálni amiket ezelőtt soha szerintetek megcsl mit tegyek ?
2012. aug. 17. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A gyerekkel sem foglalkozik ?
2012. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát remélem igazad van de a kicsivel sokat játszik mikor itthon van imádja a kislányát afelől nincs kétségem
2012. aug. 17. 09:42
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne mindig a gyerekkel együtt közeledj felé. Te nemcsak anya vagy, hanem feleség is. Sokan ezt szülés után elfelejtik, aztán nem értik, hogy a férjük miért lép félre. Legyél a férjeddel kettesben is, vidd át egy éjszakára a gyereket az egyik nagyszülőhöz és menjetek el moziba vagy csak sétálni. Kellenek olyan programok, amikor csak ketten vagytok, mint férfi és nő, nem pedig mint család. Hiányzik neki a nő, mert te mindig csak anya vagy.
2012. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg neki,amit gondolsz/érzel,de egy dolog ami nagyon fontos,hogy ne támadó hangnembe mond ezt pl."Te biztos meg csalsz engem,Te már nem szeretsz stb."Hanem pl."Úgy érzem hogy a házastársak mindent megtudnak beszélni,épp ezért szeretném elmondani amit érzek.Mostanában elég furcsán viselkedsz velem,nem vacsorázunk már együtt és ez nekem nagyon rosszul esik."


Szerintem valahogy így próbáld meg.Remélem segítettem,és remélem hogy valami más van a háttérben és nem egy szerető.

2012. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.

# 10/14 Időpont ma 09:28-nál a pont!

2012. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nekem hasonló tapasztalatom van. Nem hiszem, hogy megcsal, de biztosan van gondja veled. Valószínű, hogy nem így képezelte el a családját, és a gyerekvállalást. Férfiak hajlamosak azt elvárni, amit otthonról hoztak. Persze ez nem teljesen helyes.
2012. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
nálunk is volt hasonló. mindiog azt mondta semmi baja.aztán egy nap kifakadt h elege van h sz.arszagú a hálószoba-ott volt a baba. nyilván nem a szag zavarta csak,hanem h nem voltunk kettesben.azonnal átettem a picit szobájába. próbáld kihúzni belőle h mi van. szex rendben van? az h újdonságokat akar miért zavar? vagy túl bizarr?
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező, attól is függ, hogy mit dolgozik a párod, mert ha olyan a munkája, hogy pl vannak ügyfelei, akkor lehet gondterhelt biztos sok gondjai vannak és lehet hogy nem pont veled akarja megbeszélni, hanem pl olyannal aki jobban ért a dolgokhoz, nem bántásból írom. Szerintem legyél vele megértő, vagy az is lehet hogy felszedtél magadra pár kiló és ez a párodat zavarja, vagy nem tudom....

Sztem ne nyomozz utána az rossz dolog és nem szép.

2012. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem az a gond,hogy elhanyagolod és csak a kislányod látod meg?
2012. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!