Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki az anyukáját...

Miért mindenki az anyukáját utálja/szidja ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 12:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
8. Én a helyedben nem köpködnék mert mint mondtam sokan nem látnak ebbe bele. Sok esetben pont h az anya tehet arról h megromlik a kapcsolat. Eltaszítja magától a gyerekét. Akkor meg ne csodálkozzon ha az nem vesz róla tudomást miután kirepül otthonról
2012. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

mert ált. vele azonosítják a gyereknevelést, MINDEN pozitív dolgot tőle várnak el, az apától meg max. azt várják el, hogy dolgozzon és keressen pénzt.


Rá kellene jönni, hogy az anya is ember, néha jó, néha rossz. Attól még, hogy anya, nem automatikusan szent.

2012. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%

Na jó Akkor feldobok egy példát. Semmibe veszi a családját, elfelejti a gyereke szülinapját, nem csinál semmit a háztartásban, mindenkit csak szidni tud..... stb

Jó-jó persze h nem szent de egy ilyen sztetetk már nam túlzás?

2012. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
4%
de, túlzás. Pont azért, mert nagy az elvárás, nagy a pofáraesés is olykor. Ha apád felejtené el, meg se kottyanna, mi? Mert ugye a férfiak meg a dátumok...
2012. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Miért? Jobb lenne, ha a szomszéd anyukáját szidnák?
2012. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék pálcát törni senki felett, természetesen egyik család sem egyforma. Én még szerencsés vagyok az anyukámmal, mert nagyon jó anya, de az ő anyját pl. utálja a fél város.
2012. aug. 17. 13:23
 17/28 anonim ***** válasza:

Apám nem felejtette el és rá is pont annyira haragudnék. Jah és ő szokott főzni meg mosogatni anyám helyett ha én nem vagyok otthon. Gyönyörű nő. De meg aztán a többit észre sem veszed. H tojik a családja fejére pl. Nem várom el h körülugráljon de azért az mi már h szólok hozzá és meg sem hallja mert annyira bele van buzulva a gépbe?? Azt sem várom el tőle h ragyogóra sikálja a házat minden nap de h pl 2 hétig itthon van és szart sem csinál.

Jó hagyjuk nem is magyarázom. Mint mondtam nem láttok bele, de azért látom az itélkezés meg a köpködés megy

2012. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Na, én az apámat szidom, úgyhogy nem mindenki. :)
2012. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, ennyi buta, lelki sérült embert! Azért pontoztok le, mert imádom az Anyukámat?? Betegek!!!
2012. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam itt szidni az anyám és nem is tűnt fel, hogy gyakran tennék. Inkább azt olvasom mindenhol, hogy az anyós a Sátán, a drága anyukájuk meg a minden, a tökéletes.
2012. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!