Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna az, ha a...

Titeket zavarna az, ha a külső környezeted nem tekintene felnőttnek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ, kiket jelent a "külső környezet"

hány éves vagy? mert más, ha 16 éves a kérdező, más ha 36

2012. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves lennék. Te mennyi vagy kérdező?
2012. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Én 26 vagyok de a párom úgy kezel mintha 16 lennék és ez mostanában nagyon zavar. Nem enged el a régi ismerős-osztálytársakkal beülni valahova vagy biliárdozni. Persze az nem baj ha ő megy el az ő barátaihoz. Ha venni szeretnék pl. egy cipősszekrényt az hülyeség, de mindenféle fúrógépet az nem. Megkérem, hogy javítson meg valamit az ráér még neki legkisebb gondja is nagyobb ajtózárnál ami már két éve elromlott...
2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*egy ajtózárnál
2012. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenkivel úgy bánnak, ahogy hagyja...
2012. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkit zavarna, hidd el. Aki azt mondja, hogy nem, az még nem volt ebben a helyzetben.
2012. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

IGEN!!! Engem zavar, mert a szüleim és a legközelebbi rokonaim még mindig csak a kisiskolást látják bennem. Szellemileg és műveltség szempontjából is jóval felettük állok. Azt meg említenem sem kell, hogy hozzájuk képest túliskolázott vagyok! Néha konfliktus is alakul ki közöttünk emiatt!


Ez van, Ők a két kezükből tanultak én meg a könyvekből! Ennyi a különbség, viszont ez a különbség óriási!


Te is hasonló gondokkal küszködsz? Írj privátot hátha tudjuk valamivel orvosolni ezt a problémát! =)


20/F

2012. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is voltak hasonló problémáim. Aztán teltek az évek, szültem 2 gyereket, megtanultam a sarkamra állni (van összefüggés a gyerek meg az önállósodás között, hidd el). Most 34 vagyok, és a következő módon megy a dolog: egy ide, egy oda. Vagyis ha előző hónapban fúrógép, akkor a következő hónapban cipős szekrény. És nem kérek rá engedélyt, megveszem anélkül is. Ha valamit nem hajlandó megcsinálni és nagyon kéne (egy zár lehet ilyen), akkor türelmesen várok egy darabig, aztán szakembert hívok, aztán kiírom neki, mennyit spórolhattunk volna, ha nem ilyen lusta. Ennél még nagyobb égés, ha havert hívok át, hogy csinálja meg. Van utána üvöltözés meg tányércsapkodás, de működik a módszer, az a lényeg. Ma már ott tartunk, hogy ő csak azt mondja meg mi kéne a műhelybe és ez mennyibe kerül, én meg észben tartom, és a családi költségvetésből amikor kikerül, megvesszük, vagy ha nagyon jó akcióban meglátjuk, akkor "majd összehúzzuk a nadrágszíjat" felkiáltással vesszük meg azonnal. Majd kialakulnak ezek a dolgok idővel nálatok is, erről szól az élet. Az utolsó agyoniskolázottnak meg csak annyit, hogy majd 10-20 év múlva saját kéróból lesz jogod kioktatni a szüleidet, addig meg örülj, hogy összegürizték a tanulásodra a lóvét. Soha eszembe nem jutna a szüleim orra alá dörgölni ilyesmit
2012. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így 44 évesen egyre jobban bírom :-)
2012. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te tehetsz róla, ha a párod így bánik veled. Uralkodik rajtad, lekezel, a férfiak zöme ezt csinálja a nőkkel! Nekem is volt olyan barátom, aki próbálkozott, csak rácsaptam párszor az ajtót, aztán abbahagyta a próbálkozást! Ne legyél alamuszi nyuszi! Ha felnőtt ember vagy, akkor viselkedj úgy is! Én is 26 éves nő vagyok, de ilyet el nem viselnék!
2012. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!