Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromat nem túlzottan szereti...

Páromat nem túlzottan szereti anyukám. Mivel lehet lebeszélni az előző pasimról?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a vőlegényemmel. Anyukám viszont folyton azzal jön, hogy az előző párommal jobban összeillettünk, meg kérdezgeti hogy azóta mi van azzal a fiúval, sajnálja őt mert otthagytam. Nem értem, hiszen a mostani párom nagyszerű ember, sokkal okosabb, intelligensebb, ápoltabb és udvariasabb is, mint a régebbi, jobban megtalálom vele a közös hangot, és életemben nem voltam még ilyen boldog senkivel. Előző páromról anyukám nem tudja hogy egy perverz állat volt, és a túlfűtöttségével sokszor idegenek, ismerősök előtt is kellemetlen helyzetbe hozott. (persze anyunak ezt az énjét nem mutatta.)

A mostani párom mindent megtesz, hogy anyósa a kegyeibe fogadja, de bármit tesz, anyu nem helyeseli, ellene akar beszélni engem. Párom katona, anyu pedig haragszik amiért mindenhova követem a őt, ahová vezénylik, én oda megyek, és támogatom. Párom persze nem tudja hogy anyukám mit gondol őróla, a munkájáról, és az előző barátomról. anyu az aktuális bajait mindig velem beszéli meg.

Jó tudom, az én boldogságom, az én életem, végtére is felnőtt vagyok,azzal élek akivel szeretnék. De anyámat is szeretem, és nem akarom, hogy később viták is legyenek, súlyosabbak, mint amik most vannak.


2012. aug. 17. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha anyukádnak van egy kis esze akkor idővel belátja, hogy nem érdemes ellene beszélnie. Ha már x ideje együtt lesztek akkor csak békén hagy.

Nálunk csak annyi volt a probléma, hogy sokszor az exem nevén szólította a páromat anyu. De nem bántásból. Két macskánk volt, az egyik elpusztult egy éve, de az ő nevén szólítja a még élő macskát ha enni hívja...(: ez van.

2012. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Anya, én megyek hozzá feleségül, nem te. Nőjj fel végre és értsd meg, ezt a férfit szeretem, pontosan tudom nekem mire van szükségem. Tartsd tiszteletben."
2012. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először megmondanám neki, hogy te őt szereted most, vele fogod leélni az életedet, ez a te döntésed, boldog vagy, és anyaként örülhetne a boldogságodnak. Ha erősködik, akkor én azért elmondanám az ex dolgait, hátha akkor abbahagyja azt, hogy miért nem vele.
2012. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

"Másfél éve vagyunk együtt a vőlegényemmel"


Másfél év után el vagytok jegyezve? Jesszus...

2012. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi ebben a szörnyű? Ha meg tudod magyarázni akkor szívesen várom!
2012. aug. 17. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

"Előző páromról anyukám nem tudja hogy egy perverz állat volt"


Lehet pont ezért szerette

2012. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:
100%

Hát te meg miért nem mondod?


" idegenek, ismerősök előtt is kellemetlen helyzetbe hozott. (persze anyunak ezt az énjét nem mutatta.) "


Amúgy meg anyukádnak is volt lehetősége a párválasztásra, nem tudom, hogy sikerült, az az érzésem, hogy elváltak a szüleid, - de mindegy!

2012-ben nem az ő fordulója van, magának választott, ahogy választott, - de ne ő válasszon már neked is!

2012. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Anyukádnak az a baja, hogy a párod katona, te utazol vele mindenhova, és anyud fél, hogy elveszíthet ill. azt se akarja, hogy megözvegyülj x gyerek után. Ezért nem tetszik neki a vőlegényed és szimpatikusabb az exed, aki nyilván nem volt katona, és anyud csak azt látta, hogy jópofiztok náluk vendégségben. Ebből a szemszögből kellene megközelítened a problémát, és elbeszélgetned anyukáddal. Szóval ő csak jót akar neked, de rosszul csinálja... 25N
2012. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!