Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, hogyan...

Ti mit tennétek, hogyan reagálnátok ha a bátyátok le ribancozna?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk és felhozta az egyik haverját aki nekem tetszett és olyanokat mondott, hogy "Tudom, hogy szívesen nyalogatnád a golyóit..Te is egy rohadt kis ribanc leszel, Egy rohadt kis ribanc vagy b@zdmeg szégyent hozol rám" Ezek után konkrétan köpni nyelni nem tudtam és csak annyit mondtam rá, hogy "Nem leszek az". Elég rosszul esett és most nem tudom mit csináljak ezzel..azóta nem beszéltünk

A kor nem tudom fontos-e de ő 21 és meg 16 a kérdéses fiú akiről szólt ez a vita meg 18-19 éves

Ami még fontos soha nem beszéltem azzal a sráccal csak bátyám legjobb haverjának a húgával vagyok jóban és vele beszélgettük, hogy kimennék hozzá(a lányhoz) és mivel a fiúval egy faluban laknak akkor ha találkoznánk akkor max csak nézném de köszönni meg stb biztos nem..Most a lányhoz nem mehetek és nem beszélünk a bátyámmal...



2012. aug. 17. 21:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Elmesélném anyuéknak és ők remélhetőleg úgy szájon rittyentenék a tesókát, hogy többet meg sem szólalna.
2012. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
az tuti hogy úgy fejbevágtamvolna valamivel hogy aztán kiskanállal szedték vola össze.....
2012. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Anyukám meghalt..

Apa külföldön dolgozik és én bátyámmal élek..apának meg hiába mondanám el nem hinném, hogy elhinné mert bátyám az idősebb és kidumálná magát meg azt mondaná csak kitaláltam(volt rá példa és én voltam a rossz)...

2012. aug. 17. 22:03
 4/30 A kérdező kommentje:
Ő nagyobbat üt nálam...
2012. aug. 17. 22:04
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Kamu kérdés...
2012. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Huh hat a batyad az egy soviniszta allat majd hogy varhatja el egy no tole a kozeljovoben,hogy tisztelje a batyad amiko meg a sajat hugat is tiszteli es leribancozza ilyen pasi nem kene nekem ferjnek ..ne is szolj hozza aztan ezt igy mond meg neki ahogy irtam,hogy majd a felesegevel is ilyen lesz vagy a lanyaval ha mar teged a hugat sem tiszteli..hagy ,hogy o kozeledjen hozzad es akkor mond meg neki ez nagyon szarul esett.
2012. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Mért lenne kamu? Nem találnék ki ilyet ha nem lenne igaz..

Örülök, hogy neked nem ilyen a testvéred(ha van).

2012. aug. 17. 22:05
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
a bátyádnak komoly problémái vannak, nem ártana egy elmeorvos. miért nem mehetsz a lányhoz, nem ő dönti el. vagy a szüleid is vele értenek egyet? nehogy már!
2012. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

nálunk ilyesmi naponta elhangzik

a dögölj meg, rohadj meg, pusztulj meg. stb mellett

egyéb trágárságok átkok mellett, amiket ha leírnék, kitiltanának



nem kell komolyan venni

2012. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Van barátnője..őt isteníti és imádja..meg minden..

én meg vagyok a sz@r...mindenben és mindig..

2012. aug. 17. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!