Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én tényleg pótléknak születtem?

Én tényleg pótléknak születtem?

Figyelt kérdés

Helyes vagyok, egészséges, kiegyensúlyozott életet élek, sportolok, de nem kellek a lányoknak. Csak azoknak a nőknek kellenék, akiknek már van gyereke és pótapát keres a gyereknek.


Ezek miatt a fenti tulajdonságok miatt végképp elfelejthetem, hogy majd felkeltem egy olyan lány érdeklődését, akinek még nem volt férje és gyereke sincs?


Nagyon rosszul esik, hogy csak a szelíd fejős tehenet képesek bennem látni. Szeretném ha azért szeretnének, ami vagyok, nem kényszerből, azért mert olyan helyzetbe kerültek, ahol már csak egy becsületes emberrel tudják elképzelni az életüket. és így beérnék velem.


2012. aug. 18. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
két ok lehet: azok a lányoknak akiknek nem kellesz komolytalanok, bulizni akarnak és megijeszted őket (ők még nem tervezik a családot) viszont akikkel tervezni lehet és komolyak, már családjuk van
2012. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak te érzed így.
2012. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te tettél már egyszer fel itt kérdést, nem igaz?

Akkor is előadtad, hogy neked olyan nem kell, akinek van gyereke.

Ez szíved joga, de, ha te ilyen külső tényező alapján ítélsz meg másokat, akkor ne várd, hogy téged máshogy nézzenek. Ez kicsit önellentmondás, nem gondolod??

2012. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,kérdező?
2012. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen fontos, hogy hány éves vagy?
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer kérdezted és kiderült, hogy nagyon fiatal vagy.

Rosszul csinálod a dolgokat, még mindig benned lehet a hiba, ha valamiért az elvált nőket vonzol.

2012. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! A klasszikus módszert ajánlom:

Aki tetszik neked, azt a lányt hódítsd meg. Udvarolj kedvesen, gyöngéden. Nagyon sok csendes, félénk lány vár erre. Tessék keresgélni.

2012. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Áh, ez sarkítás így, ahogy írod!

Olyan nincs, hogy rád csak az elvált, gyerekkel rendelkező nők buknak!

Ha így van, akkor vagy rosszul keresgélsz, vagy rossz helyen.

Neked sincs valami nagy véleményed magadról, lehet, hogy ezért van.

2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!