Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ha úgy...

Mit csinálhatnék ha úgy érzem, hogy a barátnőm legtöbbször csak pótléknak használ?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel az utóbbi időben eléggé megromlott a kapcsolatunk. Sokszor érzem azt, hogy csak egy pótlék vagyok a számára. Ha msn-en beszélgetünk és feljön egy másik barátnője, akkor én már mindjárt nem is számítok... alig ír vissza és ha le akarok lépni, az sem igazán érdekli. A suliban is, ah nincsen más, akkor engem ölelget, de különben nem nagyon foglakozik velem... pedig padtársak vagyunk.

Nem tudom, hogy mit tehetnék ebben a helyzetben, mert ő nekem még mindig fontos és szeretem.


2011. febr. 19. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is ismerős dolog.Én se tudom mit csináljak.Úgy érzem már leváltott 2 másik emberre és velem nem is nagyon foglalkozik csak akkor ha az a két ember nincs a közelben.Tudom milyen érzés.Borzasztó!Ezt a kérdést már én is felakartam rakni mert erre én is kíváncsi volnék.Pedig mindig kiálltam mellette,de úgy látszik ez nem számít neki. :(
2011. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valoban a legjobb baratnod, akkor en a helyedben leulnek vele beszelgetni, hogy ez a fajta viselkedese rosszul esik neked. Ha tovabba is igy viselkedne, akkor sajnos le kell tenned rola, es uj baratok utan kell nezned. Aki igy viselkedik, az nem igazi barat, igy talan jobb is ha uj baratokat szerzel akik megbecsulnek es nem potleknak neznek.
2011. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem is el kéne mondanod, hogy zavar és sért, hogy csak pótléknak használ, és kérdezd meg tőle, hogy nem érzi/látja-e, hogy ez mennyire sértő és megalázó. Ha ezek után neki áll följebb, vehemensen, durván tagad vagy besértődik, akkor itt az ideje, hogy más barátok után nézz. De ha látszik rajta, hogy elgondolkodik, vagy hogy eddig még bele sem gondolt ebbe, és elszégyelli magát, akkor adnék neki még egy esélyt, és meglátnám, hogy változik-e valami. Ha nem, akkor szintén: ez az ember nem érdemli meg, hogy a te barátod legyen.
2011. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

velem is kb ez volt a helyzet..de most már rosszabb..

eről kérdést is írtam..belinkeltem,hát ha érdekel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


kívánom h nálad ne fajuljon el ennyire a helyzet,mert cseppet se kellemes....

2011. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tényleg a beszélgetés lenne a legjobb, de egy kicsit attól is félek, mert lehet, hogy nem mond igazat (néha szokása mást mondani, mint amit valójában gondol).
2011. febr. 19. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalabb annyi haszna lehet a beszelgetesnek, hogy szamodra kiderul hogy valojaban mennyire is tart teged fontosnak.Ha elmondod neki, hogy mennyire rosszul esik neked a viselkedese, es o meg elkezd hazudozni, akkor nem lehet igazi barat.
2011. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!