Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem megcsalt, de nem akar...

Férjem megcsalt, de nem akar beszélni róla. Azt mondja, hogy semmi. Miért tereli a szót?

Figyelt kérdés
Férjem valószínű, hogy megcsalt, de nem akar beszélni róla. Ha rákérdezek is azt mondja, hogy most egész hátralévő életében ezt fogom kérdezni. Még szép, hogy tudni akarom, hogy mi volt. Arra azt mondja, hogy semmi. Miért tereli a szót?

2012. aug. 18. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

miért terelei szót?

a.) mert megcsalt, de nem akarja bevallani

b.) mert nem csalt meg, és unja a témát

2012. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Mégis miért akarod tudni?Ezzel csak magadat kínzod.Ha tudod,hogy megcsalt,és nem tudsz neki megbocsájtani,akkor zárd le ezt a kapcsolatot.Ha meg akarsz neki bocsájtani,akkor ne feszegesd a részleteket,mert minél többet tudsz,annál nehezebb lesz túllépni rajta.
2012. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezed, hogy miért tereli a szót? Hány évesek vagytok?
2012. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan kérdezem, hogy miért tereli a szót.

Én 32 éves, férjem 44 éves és 8 éve vagyunk együtt 2 közös gyermekkel.

2012. aug. 18. 15:20
 5/20 anonim ***** válasza:

Honnan jöttél rá, hogy megcsalt?

Ha csak ugy hallottad, akkor lehet azért tereli, mert nincs alapja.

2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Onnan jöttem rá, hogy megcsalt, mert megnéztem a telefonját és volt benne 3 szerelmes sms Babától és azóta már két este hívta.
2012. aug. 18. 15:58
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Feleség!

Ilyen helyzetekben mindenkinek csak azt tudom ajánlani, komolyan végezzen önvizsgálatot, s rendezze magában: szeretitek-e egymást vagy sem. A megbocsátás sokkal több energiát ad neked és a párodnak is, mint az állandó féltékenység, vád. Megcsalt - vagyis félredugott egy párszor, a férfiaknak ezek a dugások a legtöbbször csak afféle testi - de Hozzátok tér HAZA, Téged vállal fel a VILÁG előtt. Tudod, hány félrelépés volt-van a világban? erről szól szinte minden. A családi tűzhelyet viszont az igazi asszonyok tudják csak megteremteni és fenntartani. Ha erős vagy, ha igazi nő vagy és szeretitek egymást - akkor meg kell bocsátanod.

Ja s még valami (de tényleg, csak ha szereted és te is érzed az ő szerető szándékát): te mindent megadsz a férjednek? Kellően nyugodt vagy vele, nem követelőzöl? nem vagy veszekedős? elégedetlenkedő? Rendesen kedvében jársz az ágyban is? keresed az új lehetőségeket, azt szeretjük hinni mi, nők, hogy örökre a mienk a férj. Hát azért sokat kell áldozni és odafigyelni a kapcsolatért.

2012. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem Őt és talán Ő is engem, de a Lányait biztosan.

Én sajnos megbocsájtom Neki.

Az a baj, ha valamiért nekiállok kérlelni és könyörögni, akkor Ő azt ba@ogatásnak veszi. Vagy ez másnál is így van?

2012. aug. 18. 16:16
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha meg megbocsátod, akkor minek tudni a részleteket?

Te is csak alázd magad még jobban...

2012. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Megbocsátom, de tudni szeretném, hogy meddig jutottak (meddig volt képes) és hogy miért hívogatja a nő és miért nem küldi el párom.

Ezzel alázom magam még jobban?

2012. aug. 18. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!