Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem megcsalt, de nem akar...

Férjem megcsalt, de nem akar beszélni róla. Azt mondja, hogy semmi. Miért tereli a szót?

Figyelt kérdés
Férjem valószínű, hogy megcsalt, de nem akar beszélni róla. Ha rákérdezek is azt mondja, hogy most egész hátralévő életében ezt fogom kérdezni. Még szép, hogy tudni akarom, hogy mi volt. Arra azt mondja, hogy semmi. Miért tereli a szót?

2012. aug. 18. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, alázod!

Tudni akarod, hogy meddig mentek el, de függetlenül attól, amit hallani fogsz, te már tudod, hogy meg fogsz bocsátani.

Hát tudod mit? Remélem, hogy igen hosszú, szaftos, minden részletre kiterjedő vallomást fogsz hallani. Utána meg majd amiatt bőgsz.

2012. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nos, ha úgyis tudod hogy megbocsátod neki, akkor kár kérdezgetni szerintem. Én azért akarnám tudni, mert ha megcsalt, akkor egy időre biztos elküldeném, mert nem akarnám látni. De ez én vagyok.


Ha a férjed ennyire nem hajlandó semmit mondani. Se nem tagadja, se nem mond semmit, akkor kérdezd meg a nőt. Nekem is volt hasonló, csak a másik oldalon voltam. megismerkedtem egy pasival, akiről nagyon hamar kiderült hogy nős, ezért nem is történt semmi, csak hívott, beszélgettünk, párszor segített nekem valamiben. De egyszer csak kaptam telefont a feleségétől, és találkoztam vele. Mondtam hogy nem történt semmi. Elhitte de megkért, hogy építsem le a férjét. Nos, le is kopott. De utána hallottam, hogy végül másik nővel mégiscsak összejött, és külön is költöztek egy időre, aztán kibékültek. Nos, ha nővel mégiscsak megcsalt téged, akkor a nő vagy nem fog veled szóba állni, vagy hebeg habog, de ha ügyes vagy, mégiscsak kit tudod belőle szedni ami történt. De mondom ennek akkor van csak értelme, ha nem tudod hogyan tovább. ha úgyis megbocsátasz neki, akkor felesleges ez a cécó. Inkább arra kéne rájönni hogy miért csalt meg.

2012. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem telefonon a nőt és azt mondta, hogy semmi nem lesz és nem is volt, de azóta is rendszeresen hívogatja a nő, így nem hiszem el.
2012. aug. 18. 16:47
 14/20 anonim ***** válasza:

Hagyd békén a férjedet!

Ezzel őt is kínzod, meg magadat is!

El akarsz válni?

Nem!

Megbocsátottál?

Azt mondod, igen!

Akkor?

Mire vagy kíváncsi?

Hogy szexeltek?

2012. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hogy szexeltek -e?
2012. aug. 18. 18:49
 16/20 anonim ***** válasza:

Ja, én úgy értettem, hogy "Hogyan szexeltek?" mármint milyen módon, tudod...

Figyelj, erre egyszerűen kérdezz rá!

Ahogy neked jó, du.gtatok-e, vagy szexeltetek-e, ahogy te kifejezed, az mindegy.

Szerintem ezt azért jogod van tudni!

Azt hittem, az részletekről akarsz tájékozódni!

2012. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy még mindig itt tartasz. A múlt heti "ámokfutásod" után itt a gyakorin, azt hittem megértetted, hogy mi érdemben nem tudunk válaszolni a problémádra, és nem tudjuk azt sem megmondani, hogy szexelt-e a férjed "Babával"....
2012. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Minden ilyen eset nagyon ki tudja borítani az embert. Részleteket forgat a fejében, színesebbnél színesebb dolgokon agyal - pedig...

Tapasztalatom szerint a legtöbb férfi egyszerűen egy másik izével akar izélni - ennyi. Ez akkor is így van, ha boldog családban él. Rendkívüli küldetésű vagy munkájú férfiról tudom csak elképzelni, hogy minden kísértő vágynak ellen tud állni. (Vagy csökkent férfierejűről). Ha komoly családanyának tartod magad, és ha valóban szereted, becsülöd a férjed - akkor meg kell találnod a gyógyszert a kapcsolatotok folytatásához. Akkor is, ha még sokáig nagy fájdalmat érzel.

Olvasd el Lux Elvira vagy Polcz Alain vagy Bagdy Emőke könyveit. Majd megtudod - ha máshonnan nem - hogy hány feleségnek kellett már hasonló helyzetet megélnie.

tessék erős és okos nőnek lenni, nem nyafogni. A férfiak szeretik, ha a feleségük tiszta, okos, erős és tud velük bánni - minden helyzetben. Ne vádaskodj folyton, mert csak eltávolítod magadtól. Légy ügyesebb és vonzóbb, odaadóbb, mint a többi, számításba jöhető nő. Rajta, hódítsd meg újra - ha szereted...

2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
b@szki kérdezö, menj, tekerd ki a nyakàt annak a cafkànak, vagy tegyem meg én? Francokat megbocsàtàs, fogd meg magad, és hagyd ott azt a majmot, hadd `babàzzon`! NEm fog semmi történni, de hivogatja ugyanugy? Miért nem fenyitetted be a dögöt, hogy megtéped, ha ràjössz bàrmire? huu, én kicsinàlnàm neked, hidd el:D
2012. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Ennek az előttem beírónak meg mi baja? Ezzel a leírt tanáccsal mire lehet menni? Hogy egy másik nő is kívánja a férjem? Még jó. Kinek kell olyan pasi, aki senki másnak nem kell.

Még egyszer írom, minden egészséges pasi, pláne hosszú kapcsolatban rákívánkozik egy-két másik nőstényre. Kinek ezért, kinek azért jön meg az étvágya. De egy valamire való családanya, feleség - aki szereti és őt is szereti a férje, nem hagyja magát. Ja, és meg is tud bocsátani - vagy akár félrenézni. Nem kell mindent észre venni.

2012. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!