Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló kis gyermekes...

Egyedülálló kis gyermekes Anyák, mivel töltitek a délutánt, hétvégét?

Figyelt kérdés
Egy ideig elvoltam egyedül a kicsivel, de most már kezdek befordulni :( Nem ismertek vm klubot?
2012. aug. 18. 16:37
 1/4 anonim válasza:
vidd el sétálni, játszótérre (itt még más anyukákkal is ismerkedhetsz)
2012. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi úszni járunk, 10 hónapos a lányom.


Vagy egyedül mennél, gyerek nélkül?

2012. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én társkeresőre regisztráltam, mert új barátokat akartam. Nem feltétlenül párt, csak valami új színt az életembe. Találtam is barátokat.

Viszont iszonyú mázlim is volt, mert 2-3 hét alatt találtam meg az új páromat. Már másfél éve együtt vagyunk, együtt is élünk, és újra teljes családom van.

Szóval soha ne adjátok fel, mindig van kiút, csak nyitni kell!

Ha nem is párt szeretnétek, de egy-egy beszélgetés nagyon fel tudja dobni a napot! Mindig csak annyi történik, amennyit Ti is szeretnétek. Ha kaptok pár bókot, már szebb a nap!

Sok sikert!

2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jártam baba klubba, akkor még úgy tűnt a többi anyuka is "kíváncsi ránk", de amióta már 2 évesek a gyerekeink, gondolom az apukáknak is kedve lett programozni, így teljesen elvagyunk felejtve. Gondolom ezért. Itt nincs játszótér ahol élünk, és autóm sincs. Úgy érzem már egy napot sem bírok ki egyedül, este nem bírok aludni :(. Nagyon rossz lelki állapotba kerültem. Ha 2-3 naponta tudnám, hogy mindig van program akkor nyugodtabb lennék talán.
2012. aug. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!