Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti ilyen helyzetben mit gondolnátok/éreznétek/csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval. Hogyha van egy fiú, aki haverod és akinek bejössz (ez lennék én), és ő elmondja neked mit érez, de te nem viszonzod azt.

Akkor ennyivel le van rendezve, vagy lenne utána valami egyéb következmény. Nem tudom, például elkerülöd egy ideig, vagy kerülöd a társaságát, vagy egyáltalán vége a haverságnak, vagy haverok maradtok, vagy akármi más? Szóval értitek. Értelmes válaszokat megköszönöm.


16/F


2012. jún. 11. 21:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
Szerintem üljetek le megbeszélni hogy te nem érzel iránta barátságnál többet, mondd el neki hogy fontos a barátságotok és nem szeretnéd elrontani és meglátod majd mit fog mondani. Lehet hogy egy kicsit hanyagolnod kéne de attól még maradhattok barátok, ha viszont ő nem szeretne az lenni akkor hagyjátok!:)
2012. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én a fiú vagyok, aki többet érez...
2012. jún. 11. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, hogy a fiú haverom szerelmes volt belém. Mi már nem vagyunk barátok, de ez nem emiatt lett. Szóval én megmondtam neki, hogy nem tudom viszonozni az érzéseit, de a barátságunkat szívesen ápolom. A fiú nem csinált belőle nagy ügyet, továbbra is barátok maradtunk...
2012. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát fogalmaznék konkrétabban: Arra lennék kíváncsi, hogy ha megmondom a lánynak, akkor milyen kockázatokra számíthatok, mert nem vagyok biztos a dolgomban 100%-ig.
2012. jún. 11. 21:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi. :)
2012. jún. 11. 21:06
 6/12 anonim válasza:
jaa bocsi félreértettem :D szerintem ez esetben is ugyanez.. ülj le a lánnyal beszéljétek meg. egyébként én is voltam ilyen helyzetben, megbeszéltük, és inkább maradtunk barátok, sőt már barátnője is van :) de honnan tudod hogy ő nem viszonozza?
2012. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne következménye...persze ha vele beszélnék mindig eszembe jutna hogy tetszek neki, de ha visszautasítom az azért van mert haverként tekintek rá, és ha tényleg így van akkor nem fog nehezemre esni továbbra is úgy kezelni. Minden azon múlik hogy te hogy kezeled ha visszautasít. Ne próbálkozz tovább ha visszautasít, mert azzal csak azzt éred el hogy a részéről eltünjön a haveri kötelék, és csak egy nyomulós srác leszel a szemében.
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én egy ideig kerülnélek, majd leszólítanálak egy pillanatra, hogy talalkozzunk valahol es beszelgessunk. Ott elmondanám h jo barat v meg ilyenek, de nem szeretnék többet. Köszönöm!:)
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit. Csak nem vagyok biztos magamban teljesen.
2012. jún. 11. 21:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Az összes válasz zöldpacsit kapott.
2012. jún. 11. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!