Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondolnátok, tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Csendes nő vagyok, és az ismerkedés kezdeti szakaszán nem küldöm folyamatosan a jelzéseket, ha tetszik a férfi. (Ha nem tetszik, akkor egy átlag beszélgetés, kedvesen mosolygok, stb.) Ha tetszik, lesütöm a szemem, kerülöm a tekintetét, fél szavas válaszokat adok, pedig tisztában vagyok azzal, ezt pont akkor kellene tennem, ha valaki nem tetszik. Fordítva üzemelek, vagy mi? (Elméleti kérdés)
2012. júl. 21. 21:32
1 2
 1/14 AvernusTriad ***** válasza:
Valamilyen szinten biztosan adsz értelmezhető jeleket. Nem tudod mindenedet kontrollálni, tudat alatt is közölsz egy raás infót. Ha jó a vevőkéje a pasinak, tudni fogja.
2012. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ez kifejezetten vonzó viselkedés. Jobban szeretem az ilyen lányokat, de sokan nem..
2012. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha láthatóan zavarba jössz, az tud jó lenni férfiszemmel.

De ha egy hasonlóan félén fiúval hoz össze a sors, akkor nehezen tudtok majd továbblépni. Ilyen esetben kell, hogy átlépj a saját korlátaidon, és tudatosan tegyél olyan lépést, amitől egyébként tartasz.

Hány éves vagy? Lehet még kinövöd, habár nőként és nem lányként beszélsz magadról, tehát úgy gondolom, nem vagy már tini.

2012. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha zavarban vagy, az még nem elutasítás. A félszavas válasz már neccesebb, mert tényleg akkor szokott előjönni az ilyesmi, ha valakinek nem szimpi a másik. Ez félreérthető, és a férfiak azt hihetik, hogy nem tetszenek neked. Annyit tehetsz, hogy gyakorlod a kommunikációt, igyekszel hosszabb válaszokat adni a neked rokonszenves férfiaknak, illetve az is egy jele az érdeklődésnek, ha te is kérdezősködsz róluk.
2012. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

26 éves

A kommunikációmmal tényleg csak olyankor van gond, ha valaki tetszik, akkor szinte lefagyok az elején. Ha jobban megismerem, utána bátrabb vagyok.

2012. júl. 21. 21:54
 6/14 anonim ***** válasza:
El is pirulsz?
2012. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, legfeljebb csak az orrom hegyét látom, vagy az asztalt, esetleg érdeklődve figyelem a körülöttem zajló dolgokat. :)
2012. júl. 21. 22:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor első lépésben talán kideríthetnéd azt is, hogy miért okoz ekkora gondot neked a kommunikáció az elején. Magyarán szólva miért nem tudsz "laza" lenni stb. Nyilván van valami oka, de lehet, hogy "csak" ilyen típus vagy. Amúgy meg ez a "ha jobban megismerem, bátrabb vagyok" dolog azért lehet "veszélyes", mert lehet, hogy a férfiaknál nem lesz "később", úgy fogják érezni, hogy nem jönnek be neked, és lelépnek. Én is csalódott lennék, ha tetszene egy lány, és csak tőmondatokban válaszolna a kérdéseimre, biztosan elszomorodnék, mert azt gondolnám, hogy nem tetszem neki, és hogy biztosan alig várja, hogy lelépjek. Először nyilván "gátlásosabb" a legtöbb ember, nem nyílik meg annyira, de szerintem te túlgörcsölöd a dolgokat, akár tudat alatt is. Tényleg gyakorolnod kell a kommunikációt, hogy könnyebben fel tudj oldódni. Nem kell rögtön puszipajtásnak lenned senkivel, de nem is szabad túl sokat görcsölnöd a kérdésen. A jó kommunikáció már fél siker, csendes típusként is lehet hódítani, nekem pl. bejönne egy ilyen lány. Tehát az a fő, hogy valamilyen "gyógyírt" találj erre a problémára, ahogy telik az idő, egyre nehezebben fogsz tudni párt találni magadnak, a görcsöléssel meg elpuskázhatod a kedvező lehetőségeket is.
2012. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez a képlet! Korábban kaptam erre vonatkozó visszajelzéseket. Mégis nehéz változtatni.
2012. júl. 21. 22:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Nőként szerencsésebb helyzetben vagy, mivel a férfinak kell meghódítania téged és nem fordítva. Nem kell folyamatosan jeleket küldened, elég akkor, ha a következő szintre akarsz lépni. Pl, ha beszélgetés közben szeretnéd, hogy megérintsen, húzódj közelebb hozzá. Ezek kis dolgok, ha önkéntelenül nem megy, tedd meg tudatosan.

A szótlanságodon pedig egy pohár bor tud segíteni.

2012. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!