Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy szomoru...

Miért van ez, hogy szomoru vagyok ha haza jövök?

Figyelt kérdés
Hogyha elmegyek például egy táborba ahol nagyon jól érzem magam utánna mikor haza jövök napokig lehangolt vagyok, szomorú, és mindig arra gondolok hogy milyen jó volt, és de jó lenne vissza menni, ilyenkor órák hosszáig tudnák sirni . Tudom, ez nagyon rossz szokás, mert igy rossz el menni egy helyre.A szüleim mindig azt mondják hogy ne azért sirjak hogy vége van és haza jöttem, hanem annak hogy elmentem és jól éreztem magam . Mit tudnák tenni hogy ne fogjam ilyen drasztikusan fel a dolgokat? ( kifelejtettem hogy voltam 3 napos táborba a tegnap, és most is nagyon lehangolt és szomoru vagyok )

2012. aug. 19. 16:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
De hallod, ha olyan kérdést találok ezen az oldalon amitől kiver a víz (mert persze olyanok is vannak) akkor egyszerűen nem válaszolok rá, és megyek tovább.
2012. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!