Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy szomoru...

Miért van ez, hogy szomoru vagyok ha haza jövök?

Figyelt kérdés
Hogyha elmegyek például egy táborba ahol nagyon jól érzem magam utánna mikor haza jövök napokig lehangolt vagyok, szomorú, és mindig arra gondolok hogy milyen jó volt, és de jó lenne vissza menni, ilyenkor órák hosszáig tudnák sirni . Tudom, ez nagyon rossz szokás, mert igy rossz el menni egy helyre.A szüleim mindig azt mondják hogy ne azért sirjak hogy vége van és haza jöttem, hanem annak hogy elmentem és jól éreztem magam . Mit tudnák tenni hogy ne fogjam ilyen drasztikusan fel a dolgokat? ( kifelejtettem hogy voltam 3 napos táborba a tegnap, és most is nagyon lehangolt és szomoru vagyok )

2012. aug. 19. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van testvéred, vagy egyedüli gyerek vagy? Ez is sokat számithat!
2012. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja, akkor nyertem. Azért van, mert tini vagy, semmi se jó és minden baromságon bedepiztek. Ha unod a tábort az nem jó, ha haza kell menni az nem jó. El kell otthon foglalni magad, nem letargiába zuhanni, hogy úristen vége egy tábornak. De ez legyen a legnagyobb problémád komolyan.
2012. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem korfüggő. Kérdező én tök megértelek, én 22 vagyok, mégis mikor egy nagyobb banzájról hazamegyek úgy érzem, hogy kicsit lehangolódok. Főleg, mikor a legjobb barátaimmal megyek és egész nap dorbézolunk, zenét hallgatunk, karaokizunk, pancsolunk, társasozunk és ökörködünk. És hazajövünk, mindenki megy vissza a melóhelyre, este egyedül vagyok, nincs társaság, nehéz visszarázódni, de pár nap múlva újból megszokom a csendet.

Szerintem nincs mit tenni, természetes :)

L

2012. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
17:39-es neked meg mi bajod van? Egyrészt sok emberrel van ilyen, nekem nyaralások után olyasmi érzésem van, mintha honvágyam lenne, és szomorú vagyok. Másrészt mi bajod a tinikkel? Olyan a válaszod mintha mindet utálnád vagy nem is tudom...elég furcsa.
2012. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Akinek nem inge, nem veszi magára, de hányni tudnék a mostani korcs tizenévesektől. Huszonéves vagyok csak, nem egy savanyú öregasszony, de a hajam égnek áll már néha tőlük.

Az meg egy dolog, hogy vannak, akik lehangoltak utazás után, mert jó volt ott, de nem kell ilyen letargiába esni, mert enyhén nevetséges. Klassz volt? Oké, nézegesse a képeket, találkozzon az ottaniakkal, de nem kell így kiborulni rajta,

2012. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat :) és van két lány testvérem
2012. aug. 19. 20:28
 17/21 A kérdező kommentje:
a táborban lévő emberekkel meg nem tudok találkozni mert messze laknak..
2012. aug. 19. 20:29
 18/21 A kérdező kommentje:
17:43 rendes vagy:)köszi
2012. aug. 19. 20:29
 19/21 A kérdező kommentje:
én is honvágyat érzek :(
2012. aug. 19. 20:37
 20/21 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna , hogy ennyi kedves és segitőkész válasz t kapok :) komolyan , rendesek vagytok
2012. aug. 19. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!