Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem megölöm, ha holnap...

Azt hiszem megölöm, ha holnap átjön! Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Nyilván nem szó szerint kell érteni a kérdésemet.

Tönkretesz idegileg ez a semmirekellő pasas, egyszerűen kikészít!

Holnap átjön, hogy beszéljünk, de már érlelődik bennem, hogy baromira felpofozom! Elfojtott agresszióm van, legszívesebben megverném...


Hogyan nyugodjak le? Az a gáz, hogy szeretem, nem tudom nem kinyitni neki az ajtót.. De kikészít, meg akarom verni...


2012. aug. 19. 18:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Különben ő hozza ki belőlem ezt az agressziót, írni nem tudok olyan ideges vagyok...
2012. aug. 19. 18:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az idegességet felhasználhatnád a javadra mégpedig úgy, hogy nem nyitod ki neki az ajtót és elküldöd a p.csába :) Lépj tovább.
2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem bírok, visszafogadtam már párszor, és egyszerűen nem megy. szeretem őt, de annnnnyira hüólye, idegesítő és gyerekes!!!
2012. aug. 19. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
most annyira felidegesített, hogy lázas vagyok, 40.2 fokos..
2012. aug. 19. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? :D Egy érett, felnőtt nő, akinek van önbecsülése az elküldi a francba és továbblép.
2012. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne engedd be, és kész.
2012. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

En is felpofoznám most legszivesebben a férjemet, de te még elküldheted a francba. Szereted és tudod, hogy idegesit ez meg mire való?

Minden kést dugjál el holnap!:):)

2012. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó, megnyugodtam. Arra jutottam, hogy tönkreteszem. Idegileg, érzelmileg. ahogy ő is tönkretett engem. Ehhez van még erőm, ezután már végem.
2012. aug. 19. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de bármit is csinál, csak te teheted magad tönkre idegileg. Senki más. Ahogy te is írtad, bár ő hozza ki belőled, de belőled jön, tehát csak te tehetsz ellene. Önmagaddal, nem a másikkal. Mert belőled jön.
2012. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy felnött ember nem képes a saját érzelmeit úralni magára vesen.

A pasi tönkretsz akkor szakitasz és kiirod az életedből

nem szervezel vele talikat nem idegesited magad.

Neked kell magadba lezárni a dolgot.

2012. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!