Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Te nem lennél...

Te mit tennél? Te nem lennél együtt a pároddal, a tudod hogy másfél hétig nem találkozol vele?

Figyelt kérdés
1,5 hétig napi 14-15 órát dolgozom mindennap(tegnap óta),és ma volt egy fél napom szabad,erre a párom meg sem jelen,hogy legalább egy kicsit együtt legyünk.Mivel Másfél hétig nem tudunk találkozni.Amúgy is ritkán vagyunk együtt.
2012. aug. 20. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Alap esetben nem, nem akarom minden percemet vele töltenem, van életem is. De ha tényleg nagyon ritkán találkoztok, gondolom hiányzik. Beszéltél már vele erről?
2012. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ő tudott erről a hirtelen jött szabadnapodról,hisz gondolom neki is mondtad,hogy másfél hétig nem érsz rá?Ő meg lehet csinált magának programot,hisz te elvileg dolgozl minden nap
2012. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Másfél hét az semmi, komoly kapcsolatnál a kapcsolat mélysége nem attól függ hogy mennyire van a két fél egymás popójában. Másfél hét komolyan mondom, semmiségnek számít egy mély kapcsolatban. Általában a lányok szoktak kiakadni ilyesmi miatt, a fiúk már nem szemlélik ennyire gázul ha nem lehetnek együtt minden szabad percben. Én mondjuk nő vagyok, de én sem megyek falnak ha akad szabad időm és jujj nem töltjük együtt. Mégis együtt vagyunk 10 éve. Talán ez a titka, hogy nem ribázunk minden semmiségen.
2012. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és azért mert dolgozol,azért miért nem találkozhattok? én állandóan 12-13 órákat dolgozom,nem csak másfél hétig,akkor ne is legyen párkapcsolatom?
2012. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De együtt lennêk! Saját példa 2havonta látom párom
2012. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!