Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Férjemnek szeretnék sütni...

Férjemnek szeretnék sütni valami egyszerü tortát szülinapjára. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyümölcstortát szoktam bevetni, mert nagyon egyszerű, gyors, és szinte lehetetlen elrontani. Ugyanakkor látványos, gusztusos! :) Szóval az alja egyszerű tészta (szedd le a recepjét vhonnan), a teteje a kedvenc gyümölcse(i), kis zselatinnal. A díszítés meg a fantáziádtól függ! Boldog szülinapot!
2011. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pudingos tortát szokott csinálni a menyem és az is nagyon finom. Főz valamilyen pudingot, és megtölti vele a piskóta lapokat felváltva valamilyen hozzáillő lekvárral. Az egészet bevonja a maradék pudinggal, és megszórja színes cukorral, vagy csoki reszelékkel. Így teszi rá a gyertyákat, miután előtte a hűtőben pihentette. Nagyon finom, tejszínhabbal is díszítheted még a tetejét.
2011. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötlteket. :)
2011. jan. 30. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:
süss kakaós piskótát, vágd 3 részre, kend meg baracklekvárral, szórj rá kis darált diót, tedd a lapokat egymásra, és dísznek mondjuk tejszínhab :) nálunk ez volt most, és bejött :) (mondjuk apa nagy "piskóta-lekvárral" fanatikus :D)
2011. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha gyümi tortaalap kell, írj és szívesen írok.vagy a kakaós lepény tortaformába.mindegyik olcsó és finom.
2011. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én csokitortát kaptam holnapvan a szülinapom
2011. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha szereti a csokitortát, akkor ezt csináld meg:

Az egész piskóta-alap, tegyél bele csokidarabokat, kakaóport, a tetejére olvasztott csokit tegyél, és szórd meg színes kis cukrokkal.

Nagyon jól néz ki, és nagyon finom :)

2011. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. jan. 30. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:

az én kedvencem a meggyes süti


piskóta az alja ,

ha kihűlt habtejszínt felverem és beleöntök 2 meggyes danone-t, ezt ráöntöm a piskótalapra, ezt telepakolom meggyekkel, zselatint főzök, és ráöntöm az egészre.

be a hűtőbe, nagyon fincsi


vagy a másik kedvencem,

piskótalap

habtejszínt felverem turmixolok egy gesztenyepürét és ráöntöm a piskótára

az egészet meg bevonom csokiöntettel

2011. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötleteket végül turótorta lett. :)
2011. jan. 31. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!