Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSETEK! Babakocsi tanácsok...

SEGÍTSETEK! Babakocsi tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Kislánynak!! Nagy, nem forgós kerekekkel. Jó áron, babahordozóval. Ha linket tudtok küldeni nagyon örülnék neki. :-)


Előre is köszönöm!


2010. márc. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ez nagyon tetszik!

[link] hetes kismama

2010. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Linkelni nem tudok, de a tikotiko.hu oldalon a Kunert Vip babakocsit ajánlom. Mi ilyet vettünk. Rengeteg színben kapható. A benzor.hu-n is nézheted.

36.000 Ft, nagy kerékkel, textil mózes, táska, esővédő, szúnyogháló, stb, a hordozó hozzá 12.000 Ft. 2 év garancia.

2010. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is kislánynak vettünk 1 hónapja Tako márkájut,nagy felfujható kerekes,nagyon jó a rugózása,mózes,és hordozóval volt eggyütt,60 ezer ft.Itt a linkje: [link] mi ebből vettük a szürke-málna szint,nagyon vagány szerintem élőben.A hordozója külön 16 ezer ft.29 hetes kismami
2010. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia én is kunert akartam mert olyan amilyet szerettem volna meg jo az ára is, és mindent tud, de rátaláltam a giraffe club 6 kocsija közül egyikre és azt megvettük, ugyanannyit tud van hozzá hordozo is és lehet fektetni, ültetni, forditani a kart, alul kosár, lábtarto, ablakos, van egy csomo tartozék hozzá és hordozoval együtt volt ujan 37 ezer.

32

2010. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk CAM van és nagyon jó, mert tök könnyű, könnyen összecsukható, több funkciós. Aránylag nagy kerekei vannak, de még nem ormótlan és az első kerekeket fixálni is lehet, meg bolygósítani, de én mindig bolygósan használom, mert úgy könnyű irányítani. a barátnőmnek fix kerekű bergonja van, és azzal kész kínlódás közlekedni. Nehéz kocsi és irányíthatatlan.
2010. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!