Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?...

Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Ez megcsalás?

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok büszke a történtekre.Nem bírom már tovább.Én 30-as nő vagyok házas egy kicsi gyerekkel.A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival.Nős családos ember.Eleinte csak beszélgettünk,ami egy idő után kölcsönös szimpátiává alakult át.Már nem úgy gondolok rá mint egy barátra.Minden pillanatba rá gondolok,ha nincs a közelembe hiányzik.Nem történt közöttünk semmi.Sírni tudnék azt hiszem belészerettem.Mit csináljak?Kérném a durva megjegyzések mellőzését.

2012. aug. 21. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog hazassagban elsz akkor ezutan tarts tavolsagot a ferfivel amig jobban bele nem bonyolodsz ebbe az egeszbe...szerintem ez meg nem megcsalas de jo uton haladsz fele.
2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még eddig nem megcsalád, de könnyen azzá válhat. Fegyelmezd meg magad, és vess véget neki, amíg nem késő. Gondold át, hogy ha mondjuk belemennél a kapcsolatba, szétmenne a családod, nagy árat fizetnél. És nem is tudod, hogy mi az amit kapsz a nagy árért. Lehet, hogy elválnál, összeköltöznél vagy házasodnál az új emberrel, és két év mullva megint jönne valaki...valaki más. Fiatal nő vagy, vonz a szexuális kaland, az újdonság... Ezeket nem szabad komolyan venni. Vég nélkül ismétlődő vonzások és taszítások. Közben szenved a család, és te magad is. Parancsolj magadnak, tudatosítsd magadban, hogy ezt nem lehet.
2012. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem megcsalás, ám óva intelek, ne bonyolódj bele egy ilyen kapcsolatba. Két család menne tönkre. Beszélj először a saját fejeddel, majd a saját szíveddel. Gondolj arra mi mlenne, ha a te férjedet fenyegetné ilyen veszély egy nő részéről. Hogyan viselnéd? Ha nem kezded el, nem is lesz folytatás. Légy okos!
2012. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerüld egy ideig ezt a férfit, és próbálj javítani a házasságodon. Biztos hiányzik valami, amit abban a másikban találtál meg. Azt próbáld meg megtalálnia házasságodban, beszélgess erről a férjeddel, hogy mi hiányzik neked.
2012. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előzőeknek igaza van.

Eddig, és ne tovább.

2012. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez bárkivel előfordulhat.

Ne keresd a társaságát, foglalkozz a férjeddel, és minden helyre zökken egy idő után.

Nosztalgiázz.

A szerelem, vonzódás nem döntés kérdése, a szervezet hozza létre, és mivel ezzel már tisztában vagy, a cselekedeteiddel befolyásolhatod, hogy ne legyen baj, hisz nem vagy te ösztönlény!

Velem is volt már ilyen nem egyszer, hiába nem volt semmi probléma a kapcsolatomban, egyszerűen nem foglalkoztam vele, gondolatban kiéltem magam, ha úgy volt, és ennyi. Pár hónap és lecsitul.

2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az alapos beszélgetést javaslom a pároddal. Ilyenkor a legfontosabb az őszinteség. Mondd el neki, hogy valami nem stimmel , mert másra kezdtél felfigyelni és nem akarsz rosszat nektek. Fogalmazd meg, a jelenlegi kapcsolatodból mi hiányzik, és min kellene változtatni, hogy jobb legyen! A gyereknek ehhez semmi köze, ezt nélküle intézzétek el, és a döntésben sem lehet mérvadó pont, szerintem egy gyerek akkor boldog, ha a szülei azok. Ha nem azok, nem kell erőltetni, de egy alapos beszélgetést megér a dolog! Fontos, hogy tisztázd magadban és a pároddal is, mi nem stimmel, mert valami nem, ha más tetszett meg!
2012. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 yuda ***** válasza:

Nemrég hallottam egy előadást, és eléggé illik rád, bár ott 40 év felettiekről beszéltek, ez a statisztika.

Arról szólt, hogy jön egy gondolat, nevezhető kapuzárási pániknak ffi-aknál, nőknél egyaránt és elkezdi felmérni az életét és felismeri, sok minden nem úgy alakult, ahogy fiatal fejjel gondolta és most úgy véli, eljött az idő, hogy megvalósítsa.


Két fontos dolgot felejtenek el:

-fiatal korban tele van az ember irreális vágyakkal. Nem tudja józanul felismerni...

-sok érték van a mostani életükben és bánni fogják, ha egy másik pasi/nő miatt mindent elvesztenek, de akkor késő lesz.

2012. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne mondd el, amit nem tud az nem fáj, de lehet hogy soha nem néz már rád ugyanúgy vagy ő is elkezd szétnézni a nők között. ha rá vagy gerjedve és a helyén tudod kezelni, hangsúlyoznám ezt, akkor még akár bele is mehetsz. én voltam hasonló helyzetben, de én is férjnél a pasi is nős, viszont mindketten tudtuk hogy szex és semmi más, ez így volt korrekt, még ha én azt hittem érzek is valamit, egy év után kiderült hogy csak az újdonság a titok az izgalom keveréke volt, azóta már vége lett, semmi nem derült ki, senki nem lett megbántva és ami a lényeg, a lelkiismeret furdalást magadnak kell elrendezned nem háríthatod a párodra azzal hogy én őszinte voltam ezt meg ezt tettem te meg bocsáss meg, ezt nem szabad!!!
2012. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utsó vagyok: szintén 30/N
2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!