Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan felnőtt ember...

Van itt olyan felnőtt ember aki egy ideje nem látja jövőjét?

Figyelt kérdés

Hogy éltek ? Barátságok kapcsolatok vannak ? Mi a jövőképetek ? Én is igy élek jelenleg 0 ambícióval és reményvesztettséggel, ezért kíváncsi vagyok más hogy éli ezt meg. 1000féle lehetőség illúziója közül ti hogyan választotok olyat amibe aztán nem fáj ha belebuktok? Vagy nem jöttök rá félúton h rossz döntés volt és elszúrtátok az életetek? Egy ilyen 5 éven vagyok túl, totál tévút volt minden, és még egyszer nem akarok rossz irányít.

Valaki hasonló helyzetben?


2012. aug. 22. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
21 évesen itt állok és csak állok egy helyben, mert nem látom merre induljak és eddig is voltam olyan hülye, hogy csak 3 lehetőséget csesztem el, mert rezeltem hogy belebukok... Rájöttem, rosszul döntöttem. Ostorozom is magamat érte, de már elmúlt. Most már csak látnom kéne a helyes utat és megragadni a lehetőségeket és nem rezelni. Jövőképem is nagy 0, nem látom a fényt az alagút végén. Kezdek bekattani ettől a helyzettől, jó nagy erőt kell vennem magamon.
2012. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, lenne olyan életút, ahol mindig csak jó irány van, volt. Kérdés, ki hogy éli meg. Ismim, minden tévút után, hatalmas lendülettel kezdi ujra.
2012. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy ideje már látom. Barátok nincsenek. A jövőképem az, hogy legyen munkahelyem és ezáltal önálló legyek. Minden változás fájdalommal jár. És ne felejtsd inkább sajnáld azt amit megtettél mint azt amit nem mertél megtenni.
2012. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha nem fáj az, amibe belebuksz, akkor nem is volt fontos. Mindig benne van a rizikó, hogy nem sikerül valami, de tapasztalatból tudok valamit (amit más magától is tud) : milliószor jobban fáj az, amiért nem tetted bele a szívedet, lelkedet, vagy meghátráltál egy lehetőség előtt, mert féltél tőle!

Az az öt éved, amit úgy érzed elrontottál: ha akkor és ott úgy érezted, hogy az a jó, akkor így kellett lennie, nem hibáztál!

Bárhogy is érzel most, nem rontottad el az életed!


Én most 25 évesen itt lógok a levegőben, mert minden esélyemet eljátszottam. Visszatekintve millió lehetőségem lett volna, de betojtam és nem éltem velük. Ezt nem szabad! Bármit is csinálj, ne tedd ezt! Ha mindent megteszel, már sokkal boldogabb emberré válsz. Én is ezt próbálom most. Persze a kihagyott lehetőségek mindig fájni fognak. Törekedj rá, hogy Neked ne legyenek ilyenek! Sok szerencsét! ;)

2012. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!