Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a sógorom?...

Mit akarhat tőlem a sógorom? (beszólást kritizálást nem kérek ha nem tetszik valami menj másik kérdéshez)

Figyelt kérdés
már van 2 gyermekem az öccsétől neki most terhes a párja a második babával.már egy párszor voltunk eggyütt de már ez régebben volt mikor még én vagy külön voltam a páromtól vagy rosszban voltunk(tudom nem mentség) és most megint irogat nekem hogy rég beszéltünk meg ilyenek már több mint fél éve kisebb nagyobb megszakításokkal de válaszolok is!ha meg megkérdezem tőle mit akar tőlem mindig azt mondja :nem tudom!de viszont én sem tudom mit akarok valamilyen szinten szeretem de nem nem hagynám el értem a párom!segítsetek mert meg őrülök??!
2012. aug. 22. 23:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%

Mit kell ribancozni nem is értem!Az ö dolga nem?Tanácsot kért nem azt hogy kiosszátok itt hogy ilyen meg olyan.


Szerintem rendezd magadban a dolgokat hogy mit is szeretnél,majd beszéld meg vele ö mit szeretne.Csak szexet,vagy többet?Bár az a véleményem ha ez kiderül nagyon nagy családi botrány lessz belöle :( de ti érzitek,ti tudjátok mit akartok egymástól,és ezt minnél hamarabb meg kellene beszélni mert csak szenvedés lessz a vége.

A másik hogy egyikötök sem tiszteli a párját,az is a ti dolgotok,megszokás ez már nem szerelem,gondolom én.De lépni kell,a dolgokat tisztázni még mielött késö lenne.

2012. aug. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

:D

Legalább családban maradsz! Az apósod még nem volt meg?

MIt akarhat? na ezen a kérdésen aztán tényleg nem kell sokat gondolkodni...:)

2012. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, pedig abban igaza van egy kérdezőnek (akár a jelen, akár más kérdésnél) ha jelzi, hogy arra nem kiváncsi, hogy a más értékrendet vallók hogyan minősítgetnék, csak az érdemi, előrevivő válaszokra. Bűncselekményt nem követett el, ergo nem kötelessége tűrni senki alázását.
2012. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

16. Nincs igaza, ahogy neked sem. Előre kontrollálni nem csak bizalmatlanságot, de nagyfokú agressziót is jelent. Senki sem mondhatja meg másnak, hogy mit írjon válaszul a kérdésére.


A GYK-eken pedig az ilyen kérdések mindig azt jelzik, hogy a kérdező teli van levezetetlen és felgyűlt agresszióval,és csak az alkalomra vár, hogy a megfelelő emberen ezt leverje.


Már szóltam, hogy töröljék ezt a kérdést, mert durva és provokatív, de úgy tűnik, hiába.

2012. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Előző, én nem gondolom, hogy ez okvetlen nagyfokú agressziót, meg hasonló dolgokat jelentene, szerintem legfeljebb élettapasztalatot az intoleranciáról... és hát provokatívot meg törlésre valót sem látok ebben a kérdésben, tök függetlenül attól, hogy ez a Kérdező most valóságot írt vagy fikciót, ilyen helyzetek léteznek az életben.
2012. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is kamus,de ha még sem akkor egy kérdés csak!


Hogy tudtál le feküdni a saját férjed testvérével?

Hát felakasztanám magam egyből a legelső fára!

2012. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát látom megy a pontozgatás, egyesek képtelenek tudomásul venni, hogy Magyarország nem egy vallási diktatúra, hanem egy szekularizált ország, ahol márpedig semmi sem tiltja, semmi sem minősíti bűntetté a nem vérrokonok közötti szexuális kapcsolatot, és tökéletes magánügyként kezeli, hogy két 14 év feletti mit kezd egymással, ha nem vérrokonok.

Mi kell vajh, hogy belássák végre, Mózes bácsi kőtáblái, és az abból levezethető etikai rendszer önkéntesen vállalHATó opció, ami senkin nem kérhető számon. Kérdező olyasmit tett, ami az emberek 90+%-ának nem férne bele (nekem se), de ettől még nem egy bűnöző, nem sorozatgyilkos, hogy az (ön)akasztást kellene itten emlegetni, mint a kedves egyik előző válaszadó...

2012. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!