Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a "versen...

Mi értelme van ennek a "versengésnek", összehasonlítgatásnak?

Figyelt kérdés

Unokatesóm két hete mutatta be az új barátját otthon. Ő 27, a barátja 31 éves. Mi 5 éve vagyunk együtt a barátommal, én 22 vagyok, ő 25.

Mióta hazavitte a srácot, mást sem hallok itthon, csak, hogy jaj náluk már biztosan nemsoká lakodalom lesz, mi meg csak üljünk meg a fenekünkön, mert mi még ehhez túl fiatalok vagyunk.

Értem én, hogy ők idősebbek, de attól miért kell minket lenézni? Azt gondolom, mi már úgymond bizonyítottunk az 5 együtt töltött évvel, velük meg ki tudja még, hogy mi lesz pár hónap múlva. Azt sem értem, hogy minek kell egyáltalán a két kapcsolatot összehasonlítani? Főleg, hogy egyelőre egyik kapcsolatban sem várható esküvő (mi még tanulunk, azért nem).


2012. aug. 23. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tiszta ovis dolog.
2012. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ezért olyan baromira idegesítő.
2012. aug. 23. 00:12
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Gondolom, mert szerencsétlenek vagytok.

Barátod meddig akár meg tanulni?30 esetleg 40 éves koráig?

2012. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
felesleg is összehasonlítani, meg lehetetlen is, mert az övék még annyira friss, h nem sok mindent tudhatnak róla nálad "otthon". aki felnőtt fejjel ilyenekkel húzza a lányát, azzal nem érdemes foglalkozni. tényleg éretlen, gyerekes, ráadásul baromi tapintatlan dolog
2012. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen szerintem teljesen normális, hogy tanul... Kedves 3-as válaszoló, én sajnálom, hogy neked nem sikerült.
2012. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Egyik ismerősöm 50 éves, és a 7.-ig diplomáját csinálja, ne szabjuk már meg ki meddig, mennyit akar tanulni. ;)


Egyébként pedig próbálj vele nem törődni, az lesz a legegyszerűbb.

2012. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a nagyszülők csináljak ugyan ezt. Én vagyok az idősebb (20L),másfél éve vagyok együtt a párommal (23F), öcsém 19 éves,a barátnője 16 és 4 hónapja vannak együtt..

Nem veszem. Rosszindulatúak. Az viszont gáz ha apám és a nagybátyám aktuális partneret minősíti,rangsorolja be az egyenként megkeseredett,rosszindulatú nagyanyám mert megmondóembernek képzeli magát és mintha az új legjobb meny címért versenyeztetné őket.. Nem szempont,hogy a 44 éves apámnak 25 éves nője van,míg a 36 éves nagybatyámnak 30 éves párja van,aki sajátjaként neveli a nagybátyám előző kapcsolatából lévő két unokatestvéremet; akkor is csak apám barátnője a favorit mert jól bánik a pénzzel..

Szóval van durvább is mint a ti esetetek. :/

2012. aug. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Bocs a hibákért,késő van.

2012. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Ott azért várhatnak lakodalmat, mert úgymond ketyeg a biológiai óra. Meg vannak olyanok, akik szerint úgy illik, hogy a családban életkor szerint sorban házasodnak, és el sem tudják képzelni, hogy neked előbb legyen lakodalmad. Ha pedig csak azért mondják, hogy idegesítsenek, akkor nevetve add elő, hogy ti soha az életben nem szándékoztok összeházasodni, nem fogod rabigába hajtani a fejed. Aztán max lesz meglepetés ha 1-2 év múlva viszitek a meghívókat.
2012. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom nem azért tanul, mert a nem tudom hányadik diplomáját csinálja, de játszátok nyugodtan a hülyét.
2012. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!