Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon nem normális amit...

Ez nagyon nem normális amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
mióta az eszemet tudom imádom a gyerekeket és ahogy nőttem fel mindig volt körülöttem a családba egy kisgyerek, és már olyan 15 éves korom óta nagy vágyam h nekem is legyen sajátom. most is még csak 18 vagyok 1 évem van hátra a suliból és már elviselhetetlenül vágyom egy babára. tudom h nagy felelősség és nem elég megcsinálni fel is kell tudni nevelni és megadni neki mindent. tisztában vagyok vele, de pl ma éjjel azt álmodtam, hogy kislányom született és Emma lett a neve és ő volta világ leggyönyörűbb babája
2012. aug. 23. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Anno én is nagyon vágytam kisbabára ilyen korban, de végül csak egyetem után szültem. Jobb is volt így. Elhiszem, hogy tudod mekkora felelősség egy gyerek, de még Te is gyerek vagy szinte. Ha papíron felnőtt is. Úgy 5-6 évig még mindenképp élvezd az életet. Tanulj, szerezz barátokat, illetve egy gyerkőcnek apa is kell. De olyan aki neveli is, jó példát láthat, tanulhat tőle. De azt gondolom teljesen normális, hogy most ilyeneken jár az agyad, de fiatal vagy még. Korán van még egy picihez hidd el. Addig is szerezz egy jó állást, szép házat na és egy fiút is. Sok sikert az igazi élethez! :)
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudod, mekkora felelősség. Ábrándozni lehet, de azért még várj vele vagy 5-6 évet minimum...
2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj olyan szakmát, ahol gyerekekkel foglalkozhatsz..egy saját szörnyen sok erő, pénz, felelősség, még ráérsz ha biztos háttered lesz.
2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam...elég álmodozó voltam és naiv.

De ont ugyanilyen, cosmoszór elképzeltem, hogy babát dajkálgatok a szerető férjemmel, vagy hogy milyen jó lesz meglátni szülés után.

Aztán valahogy elmúlt. De még érettségi előtt talán....

Sokkal jobb.Azóta tök jó dolgok történtek velem, sokat tapasztaltam, amit egy gyerek mellett nem tehetnék, illetve tanultam is.

Most 24 vagyok, és egy 5-10 évig nem szerepel a terveim közt.

( Még mielőtt jönnének a támadások, ha megismerek olyan pasit, vagy úgy alakul, elvállalnám persze, de így alapjáraton nem. )

2012. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, ha ide írtál, akkor adsz a válaszokra. Szerintem még bőven várhatsz vele, mert sajnos az nem elég, ha valaki nagyon akarja a gyereket, de megfelelő hátteret kell biztosítani és egy jó apa is kell hozzá. 18 évesen nagyon fiatal vagy a szüléshez. Még a középsulit sem végezted el, de utána gyereket akarsz szülni, nem? (ezt szűrtem le a magyarázatból) Gondolj bele, munkát kell találnod ahhoz, hogy el tudd tartani, most és később is, de egy érettségivel ma már nem sok helyre vesznek fel anélkül, hogy ki ne dolgozd a lelked.

Még 5-6 év pont ideális lenne.

20L

2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogjegy pénzes pasit, aki szintén gyereket szeretne és el van intézve. Ismerkedj idősebbekkel akik már benne vannak a korban, tehát 22-30 évnél még nem annyira durva a korkölömbség,de ezt csak akkor tedd, ha tényleg ez a vágyad és biztos benne vagy. Így meg lenne az anyagi háttér is és boldogan élhetnétek. Vagy ha inkább várni szeretnél akkor végezz el egy óvónő vagy dajkaképzőt, esetleg nyelvtudással külföldön lehetnél gyerekvigyázó, azt még meg is fizetik.
2012. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SEmmi értelme pénzes idősebb pasival gyereket vállalnia senkinek, mert otthagyhagyta az illetőt egy idő után, mert talál jobbat. Sok közös téma se lenne, persze kivételek vannak, mint mindenben, meg ez se szabály, csak ez történik többségében.
2012. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!