Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elüldöztek otthonról. Mit tegyek?

Elüldöztek otthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem be a 18. életévet és a szüleim kerek perec megmondták hogy náluk többet nincs mit keressek, nem vállalnak felelősséget tovább irántam.

Azt mondták holnapra nem akarnak látni.

Szerintem belehalok.


2012. aug. 23. 14:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért öngyilkosnak lenni túlzás. Próbálj meg valami melót keresni, ha vannak rokonaid akkor költözz hozzájuk ha tudsz.
2012. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Az a gond hogyha a nagyszüleimnél élnék ők biztos megmondanák a szüleimnek, annak meg tuti nem lenne jó vége, bár már nem gondolkodnák azon hogy visszaüssek szüleimnek.

Soha nem ütnék meg nőt az anyámon kívűl ez biztos, és milyen érdekes, ha egy átlagos ember ezt meghallaná tuti hülyének nézne.

2012. aug. 23. 14:19
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Milyen szülő az ilyen? :S
2012. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ahhoz semmi köze a szüleidnek, hogy ha a nagyszüleid befogadnak. Főleg, ha ők normálisak.
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
jó vége???Most tettek ki, kit érdekel mit szólnak? téged se kérdeztek!!El kell indulnod valahonnan és te a nagyszülőktől tudsz, utcáról nem juthatsz sehova..
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő. Ha biztosan nem is, de hátha tudnak megoldást a helyzetedre.
2012. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
jézusom milyen szüleid van!!:S ez szégyen..sose fogom érteni ilyen szülőket,h minek szült,ha 18 évesen kidobják..miközben elvégezte a sulit és alig van pénze,hogy talpra álljon mai világban..undorom ilyen embereket..pokolra vele...
2012. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

Ez rémes. :(


Én is néha úgy odabasznák a szüleimnek. Ha megérdemli, hát megérdemli, de nem teszem akkor sem, viszont ilyen gondolataim nekem is vannak. A szülő nem szent.


És, amit veled tettek egynél több is kijárna, bár minek,h hiszen nem tanulnak belőle e semmit...


A nagyszülők beárulnak? Nem értem. Nem a te oldaladon vannak? Jogod van ott élni, ha őket sem zavarod, nem szólhatnak a "szüleid"...


Munkát meg nem kapsz sajnos lakcím nélkül, valahol laknod kell! bejelentve....

2012. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%
Soha nem ütnél meg nőt az anyádon kívül? Már bocs de nálatok senki sem komplett.
2012. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

A szülők attól, hogy szülők, még nem lesznek szentek.

Barátaid biztosan vannak az iskolából vagy gyerekkorodról. Egyébként elmehetsz egy családsegítőhöz, ott talán tudnak segíteni.

2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!