Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csonakozás külön csonakban az...

Csonakozás külön csonakban az aposnak valo. A másikban a fia és én. Ez így még elfogadhato? Vagy másik verzio:Egy csonakban az aposnak valo, a fia (vagyis a párom) és én. Kibirhatoan romantikus? Vagy nevetséges?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de szerintem az a nevetséges,ahogy a kedvesed apját megnevezted.Különben pedig,ha közös egy program,ilyen módon nem illik külön menni.
2012. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez egy tura .Csak a kajakba egy személy fér el.A csonakban kettö.

A másik tura meg ugy nézne ki hogy egy csonak három személy.

A kérdés azért van, mert vannak akik számára nevetséges ,hogy az aposnak valo is velünk tart egy turára.

2012. aug. 24. 00:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem az a nevetséges. Én pld. örülnék neki,ha ilyen klassz apósom lenne. Hanem az a fura,ahogyan hívod:Apósnak való. Akkor téged ő pedig úgy hív,hogy menynek való? Te meg a párodat úgy,hogy férjnek való?Miért nem mondod inkább azt,hogy leendő apósom?
2012. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha már együtt mentek túrázni, akkor ne különítsétek el. De amúgy tényleg ne hívd így, ez így nagyon tapló.
2012. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ok .Kössz.
2012. aug. 24. 00:56
 6/17 A kérdező kommentje:
A környéken taplo megnevezéseket használnak az emberek.
2012. aug. 24. 00:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy az,aki nem hajlandó asztalhoz ülni ha az asztal alatt fekszik a kutya? Az fogalmazott ilyen kisiskolás módon. Apósnak való!! Ez kész! Kicsim: leendő após. Az ékezeteket és a mondatközi és -végi írásjeleket sem poénból használjuk.

Mi a kérdés? Ha együtt mentek az apjával,együtt is evezzetek!

2012. aug. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kössz a választ.Bocs,de az írásjelek most nem érdekeltek.Az érdekelt ,hogy ez így helyes vagy helytelen.Mások kiakadtak azon,hogy az apja miért jön velünk,felügyelni ránk?Mint a "kisiskolásokra?"

Ez szerint helyes,csak az itteni embereknek erröl ne beszéljek.

2012. aug. 24. 08:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mégis melyik harmadik világbeli falvacskában élsz,hogy sem írni,sem fogalmazni nem tudsz normálisan?
2012. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mekkora bugyuta böszme kérdés ez????????
2012. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!