Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jovoje annak a kapcsolat...

Lehet jovoje annak a kapcsolatnak, ahol az egyik fel nem erez kulonosebb fizikai vonzalmat a masik irant?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, egy kapcsolat elejen szamit- e az a bizonyos szikra? Meglehet, hogy kesobb alakul ki?
2012. aug. 22. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudnék azzal smárolni, akihez nem vonzódok.
2012. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
lehet úgy kocsival hosszú távra elmenni, hogy majdnem üres a tank?
2012. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Olyan esetleg nem letezik, hogy kesobb alakul ki, ha minden egyebb oke?

Eleg tapasztalatlan vagyok ebben, holott a korom megvan hozza :))

2012. aug. 22. 16:59
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

A válasz: igen, ha időközben tankolsz tovább tudsz menni a kocsival.


A feltételek:

1. legyen a közelben benzinkút

2. legyen a benzinkúton benzin

3. legyen pénzed rá, hogy megfizesd az árát.

2012. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy nagyon hülye hasonlat 2-3. semmi értelme :D

Ha valamennyire szimpi, akkor ok, ha nagyon jól érzed magad vele. Hány éves vagy?

2012. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ilyen nincs,hogy később alakul ki!Szeretet kialakulhat később,amikor megismersz egy embert,de akihez nem vonzódsz fizikailag,ahhoz nem fogsz vonzódni később sem.Nekem is volt ilyen kapcsolatom,2 évig voltam együtt a sráccal,mert amúgy nagyon tiszteltem és szerettem,de nem tudtam rá vonzó pasiként nézni és ezért aztán vége is lett a dolognak,bár sokáig reménykedtünk benne,hogy nem így lesz...
2012. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszolónél úgy volt mint nálam.

én is esélyt adtam egy pasinak mert jó ember meg bírtam a személyiségét... és, mikor összejöttünk mindig szinte rettegtem mikor "kényszerít" a csókjaira. egyszerűen nem a férfit láttam benne, nem vonzott a teste.

biztos érezte egy idő után mert egyre kevesebbet akart csókolni. a szexet se szerettem vele, persze igyekeztem hogy ő élvezze de én nem tudtam. időnként azt mondtam hogy elmentem csak hogy ne piszkáljon már tovább, néha hagytam hogy 3-4 percig ügyködjön és akkor úgy csináltam mintha sikerült volna de belefáradtam.

és nem, később se lett jobb.

meg volt olyan is akire kevesen mondanák hogy jó pasi de én megláttam, megéreztem az illetát és szinte ugrottam volna ki rögtön a bugyimból... hiába volt uncsi személyisége, meg nem a fellegeket súroló iq-ja.

és nekem nagyon nehéz olyat találnom aki fizikailag vonz, kb. 5000 pasiból 1-re gerjedek (és nem is feltétlenül kell hogy "helyes" legyen, valami olyan illata van a testének ami megőrjít és kész meg izmos, ennyi).

nálam sosem alakult ki később a bizonyos szikra, ezért vagyok már 3 éve szingli

de biztos van olyan is akinél ez működik

bár én is így lennék

2012. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, megeshet, hogy később alakul ki... természetesen évtizedes ismeretségekből, barátságokból is lettek már nagy szerelmek...
2012. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

24 eves vagyok

En is jartam ugy, mint a 6. valaszolo, viszont evekkel kesobb keservesen megbantam azt a szakitast. Olyan viszont csak egyszer volt, hogy meglattam valakit, es teljesen elvette az eszem, o viszont jol elbant velem. Most meg van valaki, aki kulsoleg annyira nem hoz lazba, de igy a korabbi tapasztalataim utan nem tudom, mit csinaljak...

2012. aug. 22. 17:29
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ismerd meg a pasast.

Nalam ez a lazba hozo szerelem mindig sz@rul vegzodott es pofara eses lett belole. Igy mikor mar ferj es apa alanyt kerestem, nem a nagy lazba hozo szerelmet kerestem. Bar a ferjem is lazba hozott anno, de nem annyira minta pofara ejtosok. Volt egy nagyon jo baratom, kolcsonos volt a tisztelet, sokat dumaltunk, a belso is egyezett de nem tudtam ferfikent ra nezni, ezert nem lett belole semmi. Ma mar utolag banom, bar a ferjem rendes ember, de nincs meg az a lelki kozelseg mint avval a sraccal volt es nem ert igazan engemet. Sajnos erzelem es ingerhiany csaladban nott fol, igy a zo szeretete mas, es nekem azert szuksegem lenne egy ket vallveregetesre, biztatasra,pedig magabiztos es sikeres no vagyok, de megis olykor olykor jol esne fokepp mikor el vagyok keseredve. tehat ez nagyon de nagyon hianyzik.

2012. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!