Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám legjobb barátja megcsók...

Bátyám legjobb barátja megcsókolt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy alakult,hogy bátyámékkal elmentem egy rendezvényre,ahol több órás beszélgetés után a legjobb barátja megcsókolt! Nagyon régóta ismejük egymást.Előtte is szimpatizáltunk egymással,de nagyon meglepett.Nem véletlen csók volt,elég hosszan tartott. Utána elmosolyodta magát,majd elrohantam. Nagy a korkülönbség közöttünk, ő 25 lesz idestova,én pedig 15. Azóta 2 óra telt el. Mit tegyek szerintetek? Előre is köszönöm!!
2012. aug. 24. 20:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,igyekeztem :)
2012. aug. 28. 00:15
 12/12 Acplinth válasza:
Kedves 3-as! Ès arra nem gondoltál hogy esetleg a hölgy is akarja a dolgot és titokban marad a szexuális életük? Nem kell mindjárt letámadni szegény lányt ugye?:)
2012. szept. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!